Sondakika
2 Ocak 2018 Salı

Zebra perde nasıl takılır?

İnternetten sipariş ettiğiniz perdeyi bir dakikada nasıl takacağınızı gösteren, perde uzmanlarından tiyoların olduğu bu videolu içerikte zebra ve stor perdelerin hızlı ve kolay takılmasını anlatıyoruz.
Zebra perde nasıl takılır?

Zebra perde, son yıllarda moda olan ev aksesuarlarının başında geliyor. Zebra perdeler, kullanıldıkları evin havasını değiştirerek ortama yeni bir ambians katmaları nedeniyle tercih ediliyorlar. Elbette zebra perdelerin başka kullanım nedenleri de var. Kolay temizlik de bunlardan biri. Yıkamak ve ütülemekle uğraşmak zorunda olmadığınız zebra perdelerin kırışma sorunları da bulunmuyor. Bu durum da özellikle ev hanımlarının işi kolaylaştıran, temizlik yüklerini azaltan bir özellik oluyor.

Zebra perdeleri, özellikle perde siparişi verebileceğiniz internet sitelerinden indirimli fiyatlara temin etmeniz mümkün. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz zebra perdelerin özellikle kaliteli olmasına ayrıca dikkat etmelisiniz. Solmayacak olan kalitede bir model seçerseniz, evinizi uzun yıllar süsleyecek bir aksesuara kavuşmuş olacaksınız.

Bir zebra siparişi verdikten sonra, kargo yolu ile evinize gelen zebra perdenin yanında, sizlere ücretsiz olarak gönderilen montaj aparatları bulunur. Zebra perdenin takılma şekli de sözünü ettiğimiz ücretsiz olarak size ulaşan aparatlarla mümkün hale gelir. Zebra perdenizi, aparatlar aracılığıyla ister duvara ister kornişin üzerine monte etme imkanınız bulunuyor.

Zebra perdenizi takarken öncelikle dikkat etmeniz gereken husus, perdenizin en uzunluğuna göre kaç santimetrede bir montaj aparatı kullanacağınızdır. Eğer perdeniz yeterince uzunsa elli santimetrede bir montaj aparatı kullanabilirsiniz. Eğer perdenizin kaldırabileceğini düşünüyorsanız yüz santimetrede bir montaj aparatı kullanmanız da mümkün.

Zebra perdenizi kornişin üzerine monte edecekseniz, o zaman korniş aparatlarınızı, kornişin uç kısımlarından yaklaşık onar santimetre içeriye denk gelecek şekilde yerleştirin. Ardından zebra perdenizi elinize alıp, kornişe sabitlediğiniz montaj aparatlarının yatağına oturtup bastırın. Zebra perdenizin, montaj aparatlarının yatağına iyice oturduğundan emin olun. Bir zebra perdenin korniş üzerine takılması işte bu kadar kolaydır. Artık keyifle perdenizi kullanabilirsiniz. Montajını bitirdikten sonra başka herhangi bir işlem yapmadan perdenizi kullanabilme imkanınız bulunuyor. Bu kadar kolay bir montaj işleminden sonra kullanıma başlayabileceğiniz zebra perdeleriniz, evinizi süslemek ve çevrenizdeki insanların gözünü kamaştırmak için sadece bir tık uzağınızda bulunuyor. Piyasadaki çeşit çeşit zebra perdelerden birini seçin ve evinizi süsleyin. 'Zebra perde nasıl takılır?' sorunun bu kısa cevabından sonra artık tek yapmanız gereken bir zebra perde satın almak.

 

 

Sondakika

Ey Türkiye

EY Türkiye, dünya genelinde onlarca çalışanı ile bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi alanlarında hizmet veriyor.

Sondakika

Seo Hakkında Bilinen 4 Yanlış

Oldukça yeni olan SEO sektörü, hem çok geniş hem de devasa bir yapıya sahiptir. Dünyada belli noktalara gelen bu sektör ülkemizde henüz daha işin başı seviyelerindedir.

Sondakika

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç dökülmesi gerek yaşlılıktan kaynaklı hücrelerin azalmasından kaynaklı gerek stres ve düzensiz hayat koşulları gerekse yapısal bir süreç ile irsi olarak saç dökülmeleri görülmektedir.

Sondakika

İltisak ne anlama geliyor, ne demek?

İltisak'ın ne anlama geldiğiyle ilgili insanlar son günlerde arama motorlarında aramalarda bulunuyorlar. Biz de siz değerli okurlarımız için İltisak'ın ne anlama geldiğini araştırdık.