Spor
17 Ocak 2020 Cuma

Yunus Mallı'nın Yeni Takımı Açıklandı!

Wolfsburg forması giyen milli futbolcu Yunus Mallı sezon sonuna kadar bir başka Bundesliga ekibi Union Berlin'e kiralandı.
Yunus Mallı'nın Yeni Takımı Açıklandı!
Ocak transfer döneminde Beşiktaş ile adı geçen milli futbolcu Yunus Mallı'nın yeni takımı resmen belli oldu.

Wolfsburg Kulübü'nden yapılan açıklamada, 27 yaşındaki 10 numaranın Bundesliga ekiplerinden Union Berlin'e kiralandığını duyurdu. Anlaşmada satın alma opsiyonunun olmadığı belirtildi.

Transferinin ardından açıklama yapan Yunus Mallı, 'Union Berlin transfer için uğraştı ve buraya geldiğim için mutluyum. Bir an evvel oynamayı sabırsızlıka bekliyorum. Takım, sezonun ilk yarısında iyi işler yaptı. Şimdi bu birlikteliği sürdürerek yolumuza devam etmeliyiz. Sezonun ilk yarısında fazla oynamadım ve bu durumdan mutlu değildim. Bu yüzden sahaya çıkmak ve takıma katkı sağlamak istiyorum. Transferim için uğraşan herkese teşekkür ederim'

dedi.

Union Berlin yöneticisi Oliver Ruhnert 'Yunus Mallı, bireysel yetenekleri sayesinde bize büyük katkı sağlayacaktır. Bundesliga'da oldukça geniş deneyime sahip ve hücum anlamında yaratıcı bir oyuncu. Yunus Mallı'nın biz seçmesi nedeniyle mutluyuz, 'a da teşekkür ederiz'

açıklamasını yaptı.

Bu arada Yunus Mallı'nın Uninon Berlin'de 18 numaralı formayla mücadele edecek.
Spor

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.

Spor

Fenerbahçe Bankalar Birliği ile anlaştı!

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL'ye yükselecek. Ali Koç, şahsi kefalet şartını da anlaşmadan çıkardı.

Spor

Aboubakar'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Vincent Aboubakar'ın menajeri Nir Zahavi'den transfere dair açıklama geldi. Zahavi, golcü oyuncunun kronik sakat olmadığını belirtirken kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceğini belirtti.