Medya
20 Temmuz 2019 Cumartesi

YouTuber Merve Özkaynak'tan Ölüm İçerikli Mesaja Örnek Davranış!

Merve Özkaynak başından geçen korkunç olayları son videosunda anlattı.
YouTuber Merve Özkaynak'tan Ölüm İçerikli Mesaja Örnek Davranış!
YouTube’un önde gelen kozmetik ve kadın kanallarından bir tanesinin sahibi Merve Özkaynak sosyal medyada daha önce görülmemiş bir olay yaşadığını belirtti.

Kendisine hakaret ve ölüm içerikli mesajlar atan takipçisinin ismi belirtilmedi. Durum hakkında video çeken Özkaynak, olayların takipçisiyle yüz yüze karşılaşması sonucunda başladığını anlattı. Önce kendisini çok seven birisiymiş gibi davranan takipçisinin mesajlarına şans eseri rastlaması ile perdeler aralanıyor.

Dehşete düşüren bu olayın ardından bahsi geçen takipçisine ulaşıp video çekmek istediğini belirten Merve Özkaynak’ın videosu şuan YouTube Trendleri’nde.


Medya

Defne Samyeli'ye büyük şok!

İş insanı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla oyuncu ve sunucu Defne Samyeli'yi icraya vererek haciz işlemleri başlattı.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin

Medya

Cüneyt Arkın-Betül Arkın çiftinin set yorgunluğu

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından olan Cüneyt Arkın, yıllar sonra setlere geri döndü. Arkın, önceki gün çekim sonrası eşi Betül Arkın ile arabanın içinde uyurken çekildiği bir kareyi sosyal medya hesabından yayınladı

Medya

Oyuncu Berkay Ateş, Çukur dizisinden ayrıldı

Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümünde Mahsun karakterini oynayan Berkay Ateş diziye veda etti. Çukur dizisinin sosyal medya hesabından "Yine bekleriz Mahsun" paylaşımı yapılırken, oyuncu da "Sizinle olmak güzeldi" dedi.