Medya
20 Temmuz 2019 Cumartesi

YouTuber Merve Özkaynak'tan Ölüm İçerikli Mesaja Örnek Davranış!

Merve Özkaynak başından geçen korkunç olayları son videosunda anlattı.
YouTuber Merve Özkaynak'tan Ölüm İçerikli Mesaja Örnek Davranış!
YouTube’un önde gelen kozmetik ve kadın kanallarından bir tanesinin sahibi Merve Özkaynak sosyal medyada daha önce görülmemiş bir olay yaşadığını belirtti.

Kendisine hakaret ve ölüm içerikli mesajlar atan takipçisinin ismi belirtilmedi. Durum hakkında video çeken Özkaynak, olayların takipçisiyle yüz yüze karşılaşması sonucunda başladığını anlattı. Önce kendisini çok seven birisiymiş gibi davranan takipçisinin mesajlarına şans eseri rastlaması ile perdeler aralanıyor.

Dehşete düşüren bu olayın ardından bahsi geçen takipçisine ulaşıp video çekmek istediğini belirten Merve Özkaynak’ın videosu şuan YouTube Trendleri’nde.


Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.