Kim kimdir?
28 Nisan 2017 Cuma

Yıldıray Oğur kimdir? Aslen nerelidir?

Yıldıray Oğur kimdir? Yıldıray Oğur aslen nerelidir? Yıldıray Oğur kaç yılında doğmuştur?
Yıldıray Oğur kimdir? Aslen nerelidir?

Gazeteci Yıldıray Oğur kimdir? Hnagi okulda okumuştur? Detaylar haberimizde...

1978 yılında Rize'de hayata gözlerini açan Yıldıray Oğur, köşe yazarlığı yapmaktadır.

Oğur, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset bilimi bölümünü okudu.

1999 yılında kurulan Siyasal Ufuk Hareketi içerisinde yer aldı. 2000 yılından bu yana 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlanma tarzına yönelttiği eleştirilerle tanındı.

2003 yılında Cumhuriyet gazetesinin "Genç Subaylar Rahatsız" manşetine tepki olarak kurulan Genç Siviller hareketinin kurucuları arasında yer aldı.

28 Nisan 2017 tarihi itibariyle Türkiye Gazetesi'ndeki köşe yazarlığı sona erdi.

Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?