Sondakika
23 Ekim 2017 Pazartesi

Yılbaşı Programlarıyla Kıbrıs'ın Tadını Çıkarın

Yılın son aylarına yaklaştığımız günlerde yılbaşı programları da yapılmaya başlanıyor.
Yılbaşı Programlarıyla Kıbrıs'ın Tadını Çıkarın

Kıbrıs yılbaşı konusunda hem eğlenmek hem de keşfetmek için seçenekler arasında mutlaka yer alması gereken lokasyonlardan olarak görülmektedir. Enfes doğası ve aralık ayında bile ılık geçen mevsimiyle ziyaret etmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçeceği inancına bağlı olarak Kıbrıs otelleri, yeni yılınızın çok eğlenceli ve iyi geçeceğinin vaadini veriyor. Kıbrıs; harika doğası, beş farklı şehri ve tarihiyle her yıl ziyaretçilerini rahat ettiriyor. Yaz sezonu dışında yılbaşında da tam kapasite olarak çalışan oteller, eğlenceli programları, çeşitli aktiviteleri ve şehir turlarıyla unutulmaz bir tatil imkânı sunmaktadır. Kıbrıs yılbaşı programları kapsamında bölgeye ulaştığınızda tatilinizi sadece yılbaşı eğlencesi olarak değil, Kıbrıs turu olarak düşünebilirsiniz. Yılbaşı otelleri, rahat bir konaklama hizmeti almanız için ellerinden geleni yaparken, siz ve sevdikleriniz bölgenin tarihi dokusunu keşfe çıkabilirsiniz. Girne, Gazi Mağusa, Güzelyurt ve başkent Lefkoşa'yı gezerek yavru vatanda tatilin tadına varabilirsiniz.

 

Kıbrıs Yılbaşı Otelleri Eğlence Anlayışınızı Altüst Edecek

 

Yıl boyunca yaşadığınız sorunları, iş hayatınızın getirdiği negatif enerjileri ve sorunları sınırsız bir eğlenceyle ve popüler mekânlarla Kıbrıs'ta atabilirsiniz. Kıbrıs yılbaşı sanatçılı oteller programlarıyla yeni yıla mutlu ve huzurlu girmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Kıbrıs'a kısa bir uçak yolculuğu ile ulaştıktan hemen sonra Lefkoşa'da kısa bir tur yapıp Girne bölgesine geçebilirsiniz. Girne şehri yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden birisidir.

 

Herkesin İlgisini Çekecek Oteller

 

Bölgede bulunan Merit Park Otel, eğlenceli programları ve lüks hizmetleriyle hizmet vermektedir. Merit Crystal Otel, Merit Şirketler Grubuna bağlı olarak yine bu bölgede hizmet veren lüks konaklama tesislerinden birisidir. Bu bölgede bulunan bir başka otel olan, Kratos Otel ise her yıl birbirinden farklı yılbaşı programları ile tüm konuklarına zirvede bir eğlence vaat ediyor. Kaya Artemis Otel, Bafra turizm bölgesi adı verilen Kıbrıs adasının burun bölgesinde yer alan, enfes mutfağı ve spa hizmetleriyle ön plana çıkan tesislerinden olarak görülüyor. Yine bu bölgede bulunan Nuhun Gemisi Otel deniz manzarası, merkeze uzak olmasının verdiği huzur ve sabaha kadar devam eden programlarıyla çılgın bir yılbaşı eğlencesi sunuyor.

Sondakika

Ey Türkiye

EY Türkiye, dünya genelinde onlarca çalışanı ile bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi alanlarında hizmet veriyor.

Sondakika

Seo Hakkında Bilinen 4 Yanlış

Oldukça yeni olan SEO sektörü, hem çok geniş hem de devasa bir yapıya sahiptir. Dünyada belli noktalara gelen bu sektör ülkemizde henüz daha işin başı seviyelerindedir.

Sondakika

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç dökülmesi gerek yaşlılıktan kaynaklı hücrelerin azalmasından kaynaklı gerek stres ve düzensiz hayat koşulları gerekse yapısal bir süreç ile irsi olarak saç dökülmeleri görülmektedir.

Sondakika

İltisak ne anlama geliyor, ne demek?

İltisak'ın ne anlama geldiğiyle ilgili insanlar son günlerde arama motorlarında aramalarda bulunuyorlar. Biz de siz değerli okurlarımız için İltisak'ın ne anlama geldiğini araştırdık.

Sondakika

Zebra perde nasıl takılır?

İnternetten sipariş ettiğiniz perdeyi bir dakikada nasıl takacağınızı gösteren, perde uzmanlarından tiyoların olduğu bu videolu içerikte zebra ve stor perdelerin hızlı ve kolay takılmasını anlatıyoruz.