Halil İbrahim İyioğlu

Halil İbrahim İyioğlu

internetmedya.com
Halil İbrahim İyioğlu

Birkaç kendini bilmezin işi

İnternet Medya -

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Milli Görüş'ün lideri Necmettin Erbakan'ın vefatının 7. senesinde düzenlenen etkinlik için asılan afişlerin toplatılmasıyla ilgili özür diledi.

Rahmetli Erbakan Hocamızı anma törenleri için Ankara Büyükşehir belediyesi zabıta ekiplerince, cadde ve sokaklara asılan afişleri saygısızca topladılar.

Erbakan Hocamızın anısına karşı yapılan bu saygısızlık elbette büyük bir infiale sebep oluyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı afiş toplatma olayı üzerine yaptığı açıklamada, “Birkaç kendini bilmezin işi” diyor ve olayla ilgili soruşturma başlatıldığını söylüyor.

Ama kamuoyu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından, “Birkaç kendini bilmez” diye tanımlanan kişiler hakkında nasıl bir işlem başlatıldığı açıklanmıyor.

Bu olay gösteriyor sağlığında kendisine tahammül edemeyenler vefatından sonra da anısına asılan afişlere tahammül edemiyorlar.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'ya Sahip çıkanlardan bir taneside her şartlarda Ak Parti hükümetini eleştirmekten geri kalmayan Gazeteci İsmail Küçükkaya da Tuna'nın özür dilediğini duyurdu.
Ak Parti hükümetine muhalif olan gazeteci ve medya kuruluşlarının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'ya sahip çıkarak sosyal medya ve köşelerinde yer vermeleri kafamı karıştırmıyor değil,Soru işaretleri sivri sinekler gibi doğurgandır.

Düşünmeniz dileği ile selam ve dua..

Not: Kimse Eleştirilmez değildir.