Yaşam

2017 Üç aylar başlamasına kaç gün kaldı?

Müslümanlar için en önemli aylardan biri olan üç aylar ne zaman başlıyor? Recep Ayı ile başlayan, Şaban ile devam eden ve Ramazan Ayı ile sona eren üç aylar 2017 yılının hangi ayında başlayacak? İşte üç aylarda yapılacak ibadetler ve başlangıç tarihi..

Yaşam

Adliyede ilginç Milli Piyango davası

Yılbaşında Milli Piyango biletleri satın alan iki kişiden birine ikramiye çıkınca, tek başına tahsil etti. Bilette imzası bulunan diğer ortak dava açtı ve ikramiyenin yarısını almaya hak kazandı.

Yaşam

Çocuklarda fıtrat eğitiminin önemi

?Fıtrat, uygun atmosferi bulduğunda, kendine göre oluşturulan iklimle karşılaştığında yeşerir, gelişir, ortaya çıkar, yaradılışı üzere olan meyvesini verir. Kendini bulan çocuk huzurlu ve dingin olur"

Yaşam

5 yaşındaki minik Yasin ilik bekliyor

Adana'da aplastik anemi (kemik iliğinin yeteri kadar veya hiç yeni hücre üretememesi ) hastalığına yakalanan 5 yaşındaki Yasin Ege Pars, enfeksiyon tehlikesi nedeniyle adeta hapis hayatı yaşıyor.

Yaşam

Gelişim Sürecinde Çocuk Anne Yanında olmalıdır

Bugün kariyerinden fedakârlık etmeyen anneler tarafından, annesine en çok ihtiyacı olduğu dönemde bakıcı ve kreşe verilen çocuklar; kendilerine en çok ihtiyacı olduğu yaşlılık döneminde, anne ve babalarını huzurevine vermektedirler.

Yaşam

Rüzgar Erkoçlar nişanlandı!

Ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile nişanlandı. Çiftin fotoğrafları Beyazoğlu'nun kardeşinden geldi.

Yaşam

Tolga Çevik ölümden döndü

'Arkadaşım Hoşgeldin' programı ile tanınan ünlü komedyen Tolga Çevik'in İzmir'de trafik kazası geçirdiği öğrenildi. İşte Çevik'in sağlık durumu...

Yaşam

Azmin yaşı yok! 82 yaşında ...

Kahramanmaraş'ta 82 yaşındaki İbrahim Konak, elinde bastonuyla girdiği ehliyet sınavlarında dördüncü denemesinde başarılı olup B Sınıfı Sürücü Belgesi'ni almaya hak kazandı. Facebook Twitter Linkedin Gönder

Yaşam

İyilik vizöre yansıdı

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından 12 Mart 2017 tarihinde üçüncüsünü gerçekleştirilecek Uluslararası İyilik Ödülleri kapsamında düzenlenen ?iyilik? temalı fotoğraf yarışması sonuçlandı.