Yaşam

Nazlı Çelik'in boks merakı!

Ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, eşi Serdar Bilgili'den ayrıldıktan sonra farklı alanlara yöneldi. Çelik, şimdilerde boksa merak sardı.

Yaşam

Kafasında dev bir yarıkla doğdu!

Kafasında 10 santimden büyük bir yarık olan minik Pov hastaneye götürüldüğünde doktorlar şaşkına dönmüş ancak onu tıbbi tedavi yapılmaksızın eve göndermişler.

Yaşam

8 Mart Dünya Kadınlar Günü bakın nasıl başlamış!

Kadının en özel günü olarak bildiğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günüyle ilgili tüm bildiklerinizi şimdiden unutmaya hazır olun! Neden mi?Dünya kadınlar günü olarak kutlanan bugünün bile altından ABD çıktı. İşte dünya kadınlar gününün ortaya çıkışı.. 

Yaşam

''Vezir Parmağı' Mahsun Kırmızıgül'ü bitirdi!

Kırmızıgül'ün 14 milyon liraya mal ettiği filmi Vezir Parmağı, 5 haftada sadece 663 bin 622 kişi tarafından izlendi. 7 milyon 811 bin gişe hasılatı elde edebilen film, kâra geçmek bir yana maliyetini bile çıkartamadı.

Yaşam

Mesut Yar helallik istedi!

Star TV ekranlarında'Mesut Yar Sunar' adlı programın sunuculuğunu yapan Mesut Yar, Bodrum'a uçarken bir talihsizlik yaşadı.

Yaşam

2017 Üç aylar başlamasına kaç gün kaldı?

Müslümanlar için en önemli aylardan biri olan üç aylar ne zaman başlıyor? Recep Ayı ile başlayan, Şaban ile devam eden ve Ramazan Ayı ile sona eren üç aylar 2017 yılının hangi ayında başlayacak? İşte üç aylarda yapılacak ibadetler ve başlangıç tarihi..

Yaşam

Adliyede ilginç Milli Piyango davası

Yılbaşında Milli Piyango biletleri satın alan iki kişiden birine ikramiye çıkınca, tek başına tahsil etti. Bilette imzası bulunan diğer ortak dava açtı ve ikramiyenin yarısını almaya hak kazandı.