Yaşam

Zuhal Topal suskunluğunu bozdu

Fox TV ekranlarında yayınlanan evlilik programını sunan sunucu Zuhal Topal "evlilik programlarının kaldırılacağı" yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Yaşam

Esra Erol evlilik programını bitiriyor

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un kısa bir süre önce yapmış olduğu evlilik programlarının tamamen kaldırılacağı yönündeki açıklamasının ardından Esra Erol açıklama yaptı.

Yaşam

Aleyna Tilki meydan okudu!

Konser vermek için gittiği Eskişehir'de bıçaklanan Emrah Karaduman'ın tedavisi sürerken Aleyna Tilki de adeta meydan okudu!

Yaşam

Evlilik programları kalkıyor! Kesin çözüm bulundu

ATV'de yayınlanan Esra Erol Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur, Show TV yayınlanan ?Evleneceksen Gel?, Star TV yayınlanan ?Zuhal Topal'la? Fox TV yayınlanan ?En İyi Benim? adlı evlenme programlarının kaldırılması için köklü çözüm bulundu

Yaşam

İvana Sert için gece kötü sonlandı

İvana Sert'in şu sıralar iş hayatından yaşadığı sorunlar aşk hayatına yansıdı. Ünlü modacı önceki akşam sevgilisi Can Çelebi ile eğlenmek için çıktı ancak gece kötü bitti.

Yaşam

İzdivaç programları için kesin çözüm bulundu!

ATV'de yayınlanan Esra Erol Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur, Show TV yayınlanan ?Evleneceksen Gel?, Star TV yayınlanan ?Zuhal Topal'la? Fox TV yayınlanan ?En İyi Benim? adlı evlenme programlarının kaldırılması için köklü çözüm bulundu.

Yaşam

İşte Arda Turan'ın mal varlığı

Bugüne kadar hep gayrimenkul, otomobil ve saate yatırım yapan, lüks markalarla ortaklık işine giren Arda Turan, yeni bir alana daha el attı. Ünlü futbolcu, Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansını kurdu.