Dünya
10 Şubat 2021 Çarşamba

Yanlışlıkla açtığı filtreyi kapatamayan avukat, duruşmaya kedi olarak katıldı

ABD'de çevrimiçi görülen bir davada duruşmaya katılan bir avukat yanlışlıkla filtreyi açınca ekranda kedi olarak görünmeye başladı. Filtreyi kaldırmayı beceremeyen avukat "Ben kedi değilim" diye açıklama yaparken, video sosyal medyada viral oldu.
Yanlışlıkla açtığı filtreyi kapatamayan avukat, duruşmaya kedi olarak katıldı
Texas eyaletinde bulunan Brewster County'deki bir mahkemenin Zoom uygulaması üzerinden düzenlenen çevrimiçi duruşmasına katılan hakim Roy Ferguson, karşısında iki avukat ve 'bir kedi' buldu. Avukatlardan Rod Ponton yanlışlıkla filtre kullandığı için mavi gözlü bir kedi olarak göründü. Söz konusu ilginç görüntü üzerine hakim, avukata 'Bay Ponton, sanırım video ayarlarında filtreleri açmışsınız' uyarısı yaptı.

'NASIL KALDIRACAĞIMI BİLMİYORUM'
Kedi filtresiyle konuşan Ponton ise 'Öyle ve nasıl kaldıracağımı bilmiyorum. Asistanım burada, yapmaya çalışıyor, ama ilerlemeye hazırım. Canlı yayındayım. Ben kedi değilim' cevabı verdi. Sosyal medyadan yayınlanan görüntüler binlerce kez izlenerek viral oldu.

Dünya

Myanmar'da en kanlı gün!

Ordunun yönetime el koyduğu Myanmar'da darbe karşıtı gösterilerde hayatını kaybedenlerin sayısı günden güne artıyor.

Dünya

21.yüzyılın en gizemli olayı!

Kanada'nın Britanya eyaletinden ABD'nin Washington eyaletine kadar uzanan Salish Denizi oldukça karmaşık bir kıyı yapısına sahip. Bu karışıklığın getirdiği en büyük karmaşalardan bir tanesi de kıyıya vuran kopmuş ayak bilmecesi.