Yaşam
13 Kasım 2018 Salı

Ünlü Youtuber Emre Özkan Hayatını Kaybetti!

Youtube'da binlerce abonesi bulunan Emre Özkan hayatını kaybetti. Emre Özkan'n ölüm nedeni belli oldu.
Ünlü Youtuber Emre Özkan Hayatını Kaybetti!
Dünyanın en çok takip edilen sosyal ağı olan YouTube'da 300 binden fazla abonesi bulunan Emre Özkan, stüdyoda çıkan yangında hayatını kaybetti.

ÖZKAN VE ARKADAŞI HAYATINI KAYBETTİ

Ünlü YouTuber Emre Özkan ve çalışma arkadaşı Nahide Cansu Kovancı, gece geç saatlere kadar çalıştıkları stüdyoda uyukaldı. İlerleyen saatlerde elektrik kontağı nedeniyle çıkan yangında dumandan zehirlenen Emre Özkan ve Nahide Cansu Kovancı hayatını kaybetti.

EMRE ÖZKAN KİMDİR?

1993 sensinde Samsun Havza'da ilçesinde dünyaya gelen Emre Özkan İstanbul'un Bağcılar'da semtinden yaşamaktadır. Üniversite eğitimini 'nde Radyo, TV ve Sinema Bölümü'nde tamamlamıştır. YouTube'da on milyonlarca defa izlenen parodi videoları ile ünlenmiş ve 300 binden fazla aboneye sahip olmuştur.

15 Temmuz nöbetleri esnasında sen de Bağcılar Meydanı'na çıkıp bestelediğin Gördü Türkiye'ye şarkısını söyleyen Emre Özkan şarkıyla ilgili 'O şarkıyı babam yazdı. Tamamen içinden gelerek saf duygularıyla kalemini çalıştırdı ve bana gelip 'Bunu bestelemeni istiyorum' dedi. Böylece biz de kendi görüşümüzü göstermiş olduk ailecek. Üstüme düşeni yaptım diyebilirim.' demişti

KAYNAK: HABER7
Yaşam

Uygun fiyatlı ehliyet

Hepimizin bildiği gibi herhangi bir vasıtayı kullanmanın gerekli koşulları vardır. Bunlardan en önemlisi kullandığınız vasıtaya uygun ehliyete sahip olmaktır.

Yaşam

Arabesk Müziğin Usta İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' dedi.