Medya
10 Nisan 2020 Cuma

Ünlü Fenomen şimdi ne yapıyor?

2011 yılında Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı taklitler ile herkesin beğenisini toplayan ve o sezonun şampiyonu olan Sefa Doğanay kimdir ve şimdi ne yapıyor ?
Ünlü Fenomen  şimdi ne yapıyor?
30 Eylül 1992'de doğan Sefa Doğanay, İlk ve ortaokulu Samsun Gazipaşa İlköğretim Okulunda okudu. Liseyi ise Samsun Namık Kemal Lisesi'nde okudu. Okul yıllarında çeşitli değişim ve sosyal projelerde görevler aldı. Taklit yeteneğini çok küçük yaşlarda keşfeden Sefa, izlediği tüm sanatçıların taklitleri yanı sıra çevresinde bilinen ve tanınan kişileri de taklit ederek herkesin sempatisini kazandı. 2010 yılında kazandığı İstanbul Marmara Üniversitesi'nde İşletme bölümünde 3. sınıfta öğrenimine devam etmektedir
Bir dönem televizyonda çokça izlenen Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı taklitler ile ismini duyurdu. Sonrasında o dönemin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Çocuklar Duymasın’da Hami karakterine can verdi. Birçok sanatçının taklidini yapabilsede bir dönem verdiği röportajda İbrahim Tatlıses'in taklidi bir türlü yapamadığını belirtti. Şimdilerde birçok ilde yaptığı stand-up gösterileri ile beraber, sosyal medya üzerinden de takipçilerini eğlendirmeye devam ediyor.
Ünlü Fenomen taklitlerinin yanı sıra sesinin güzelliği ile de beğeni topluyor Mart ayında çıkarmış olduğu 'Kolay Ağlayamam' adlı şarkı sosyal medya platformlarında milyonlarca kez dinlendi.
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.