Medya
10 Nisan 2020 Cuma

Ünlü Fenomen şimdi ne yapıyor?

2011 yılında Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı taklitler ile herkesin beğenisini toplayan ve o sezonun şampiyonu olan Sefa Doğanay kimdir ve şimdi ne yapıyor ?
Ünlü Fenomen  şimdi ne yapıyor?
30 Eylül 1992'de doğan Sefa Doğanay, İlk ve ortaokulu Samsun Gazipaşa İlköğretim Okulunda okudu. Liseyi ise Samsun Namık Kemal Lisesi'nde okudu. Okul yıllarında çeşitli değişim ve sosyal projelerde görevler aldı. Taklit yeteneğini çok küçük yaşlarda keşfeden Sefa, izlediği tüm sanatçıların taklitleri yanı sıra çevresinde bilinen ve tanınan kişileri de taklit ederek herkesin sempatisini kazandı. 2010 yılında kazandığı İstanbul Marmara Üniversitesi'nde İşletme bölümünde 3. sınıfta öğrenimine devam etmektedir
Bir dönem televizyonda çokça izlenen Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı taklitler ile ismini duyurdu. Sonrasında o dönemin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Çocuklar Duymasın’da Hami karakterine can verdi. Birçok sanatçının taklidini yapabilsede bir dönem verdiği röportajda İbrahim Tatlıses'in taklidi bir türlü yapamadığını belirtti. Şimdilerde birçok ilde yaptığı stand-up gösterileri ile beraber, sosyal medya üzerinden de takipçilerini eğlendirmeye devam ediyor.
Ünlü Fenomen taklitlerinin yanı sıra sesinin güzelliği ile de beğeni topluyor Mart ayında çıkarmış olduğu 'Kolay Ağlayamam' adlı şarkı sosyal medya platformlarında milyonlarca kez dinlendi.
Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin

Medya

Cüneyt Arkın-Betül Arkın çiftinin set yorgunluğu

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından olan Cüneyt Arkın, yıllar sonra setlere geri döndü. Arkın, önceki gün çekim sonrası eşi Betül Arkın ile arabanın içinde uyurken çekildiği bir kareyi sosyal medya hesabından yayınladı

Medya

Oyuncu Berkay Ateş, Çukur dizisinden ayrıldı

Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümünde Mahsun karakterini oynayan Berkay Ateş diziye veda etti. Çukur dizisinin sosyal medya hesabından "Yine bekleriz Mahsun" paylaşımı yapılırken, oyuncu da "Sizinle olmak güzeldi" dedi.