Dünya
6 Şubat 2021 Cumartesi

Ultrasonda bebeğinin yüzünde kaybettiği büyük babasının yüzünü gördü..

İskoçya'da yaşayan 26 yaşındaki hamile kadın, ikiz bebekleri için ultrasona girdiği sırada bebeklerden birinin yüzünün 2 yıl önce hayatını kaybeden büyük babasının yüzüne benzediğini görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı.
Ultrasonda bebeğinin yüzünde kaybettiği büyük babasının yüzünü gördü..
İskoçya'da yaşayan Jamie-Lee Lickrish isimli hamile kadın, doğacak olan ikiz bebekleri için ultrasona girdi. Görüntülerde bebeklerinden birinin yüzünün, 2 yıl önce hayatını kaybeden dedesinin yüzüne benzediğini gören kadın neye uğradığına şaşırdı. Büyük babası Thomas Brown'un yüzünü ultrasonda gören kadın, bunun büyük bir işaret olabileceğini düşünüyor. Jamie, biri kız biri erkek olan ikiz bebekler bekliyor .

EVE MEDYUM GELDİ
Yaşadıklarının ilginç bir tesadüf olmadığını düşünen kadın, evine medyum çağırdı. Görüntülere bakan medyum, Lickrish'e 'Görüntüdeki kişi bizzat büyük baban olabilir. Ayrıca büyük baban seni gözetliyor.' dedi.

ULTRASONDAN ÖNCE MEZARLIĞA GİTMİŞ
Hamile kadın, hastaneye gitmeden önce büyük babasının mezarına gidip onunla konuştuğunu söyledi. Lickrish, büyük babasınınkendisine bir işaret vermesini istediğini ve bundan dolayı görüntüdekinin büyük babası olabileceğini belirtti.

Dünya

Myanmar'da en kanlı gün!

Ordunun yönetime el koyduğu Myanmar'da darbe karşıtı gösterilerde hayatını kaybedenlerin sayısı günden güne artıyor.

Dünya

21.yüzyılın en gizemli olayı!

Kanada'nın Britanya eyaletinden ABD'nin Washington eyaletine kadar uzanan Salish Denizi oldukça karmaşık bir kıyı yapısına sahip. Bu karışıklığın getirdiği en büyük karmaşalardan bir tanesi de kıyıya vuran kopmuş ayak bilmecesi.