Teknoloji
7 Haziran 2021 Pazartesi

Twitter'ın yeni özelliği

Twitter'la ilgili bilgileri önceden kamuoyuyla paylaşmasıyla bilinen "Jane Manchun Wong" hesabından son olarak super follow'la ilgili detaylar geldi. İşte Twitter'ın sene başında tanıttığı super follow özelliğiyle iligli merak edilen detaylar...
Twitter'ın yeni özelliği
Dünyaca ünlü sosyal paylaşım ağı Twitter tarafından sene başında tanıtılan super follow özelliğiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Twitter'la ilgili bilgileri önceden kamuoyuyla paylaşmasıyla bilinen 'Jane Manchun Wong' hesabında bu sefer de super follow özelliğiyle iligli uzun süredir merak edilen bilgiler yer aldı.

SUPER FOLLOW İÇİN ARANAN ŞARTLAR
Ortaya çıkan bilgilere göre 10 binden az takipçisi olanlar, 30 gün içindeki tweet sayısı 25'in altında olanlar ve 18 yaşından küçükler bu yeni özellikten yararlanamayacaklar.

Öte yandan paylaşım yapacaklar içerikleri için 'Facebook, Substack, Patreon, Twitch, YouTube, Spor, Podcast, Yetişkin İçerik ve OnlyFans' gibi kategorileri seçerek paylaşım yapabilecekler.

Yeni bilgilerle birlikte en çok emrak edilenler arasında ise 'Super Follow ücretli mi olacak?' sorusu hala merak ediliyor. Hemen belirtelim ki özellik belirli bir ücret karşılığında kullanılabilecek.
Teknoloji

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı başlıyor

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, bu yıl 9-12 Haziran tarihleri arasında ATO Congresium'da gerçekleşecek. Fuar, tüm sektörlerdeki son teknoloji ürünleri ziyaretçiler ile buluşturacak.

Teknoloji

Apple, iOS 15'i tanıttı!

Apple'ın her yıl düzenlediği Dünya Geliştiriciler Konferansı'nda iOS 15 tanıtıldı. iOS 15 ile gelen özellikler arasında Android ve Windows kullanıcıları FaceTime aramalarına katılabilecek olması da var.