Teknoloji
7 Haziran 2021 Pazartesi

Twitter'ın yeni özelliği

Twitter'la ilgili bilgileri önceden kamuoyuyla paylaşmasıyla bilinen "Jane Manchun Wong" hesabından son olarak super follow'la ilgili detaylar geldi. İşte Twitter'ın sene başında tanıttığı super follow özelliğiyle iligli merak edilen detaylar...
Twitter'ın yeni özelliği
Dünyaca ünlü sosyal paylaşım ağı Twitter tarafından sene başında tanıtılan super follow özelliğiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Twitter'la ilgili bilgileri önceden kamuoyuyla paylaşmasıyla bilinen 'Jane Manchun Wong' hesabında bu sefer de super follow özelliğiyle iligli uzun süredir merak edilen bilgiler yer aldı.

SUPER FOLLOW İÇİN ARANAN ŞARTLAR
Ortaya çıkan bilgilere göre 10 binden az takipçisi olanlar, 30 gün içindeki tweet sayısı 25'in altında olanlar ve 18 yaşından küçükler bu yeni özellikten yararlanamayacaklar.

Öte yandan paylaşım yapacaklar içerikleri için 'Facebook, Substack, Patreon, Twitch, YouTube, Spor, Podcast, Yetişkin İçerik ve OnlyFans' gibi kategorileri seçerek paylaşım yapabilecekler.

Yeni bilgilerle birlikte en çok emrak edilenler arasında ise 'Super Follow ücretli mi olacak?' sorusu hala merak ediliyor. Hemen belirtelim ki özellik belirli bir ücret karşılığında kullanılabilecek.
Teknoloji

Yerli İHA'lara agresif özellik geliyor

Yerli İHA'lara yeni özellikler geleceğini söyleyen Bayraktar, Otonomi kabiliyetlerini agresif manevralar yaparak hedefleri tanıyıp manevra üreten ve bir şekilde takip ettiği uçağa kilitlenebilen teknoloji üzerine çalışıyorlar" dedi.

Teknoloji

WhatsApp'tan Taliban kararı

Facebook geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Taliban içeriklerini yasakladığını duyurmuştu. Bugün de WhatsApp'tan Taliban gruplarının engellendiği açıklandı.