Türk Futbolunun Çınarlarına 'Sokak' Yasak!
Spor

Türk Futbolunun Çınarlarına 'Sokak' Yasak!

İnternet Medya -
Bakanlık koronavirüs önlemleri kapmasında 65 yaş ve üstünün sokağa çıkışını yasaklarken gözler Türk futbolunun tecrübeli isimlerine çevrildi.

Corona virüsü kapsamında alınan tedbir çoğalırken, akşam saatlerinde 'ndan flaş bir açıklama geldi. Bakanlıktan 'Saat 24.00 itibariyle 65 yaş ve üstü, ayrıca kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ikametlerinden dışarı çıkmaları, park, bahçe gibi açık alanlarda dolaşmaları sınırlandırıldı.' açıklamasının gelmesinin ardından gözler, Türk futbolunun tecrübeli isimlerine çevrildi.

67 yaşındaki Şenol Güneş ve , 66 yaşındaki Fatih Terim, 70 yaşındaki Mustafa Denizli ve Mustafa Cengiz, 69 yaşındaki Nihat Özdemir bir süre istirahate çekilecekler.

BİR SÜRE EVDE KALACAKLAR

Ankara'daki spor coronavirüs zirvesinin ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasaopoğlu, liglerin ertelendiğini açıklamıştı. Corona vüsürü tehdidi nedeniyle milli maçların da ertelenmesi beklenirken, ligde boy gösteren ve bir dönem Türk futboluna damga vuran tecrübeli isimler bir süre evlerinde kalacak.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.