Güncel
1 Temmuz 2021 Perşembe

Turistlerden skandal hareket!

Arap oldukları belirtilen turistler, Türkiye ziyaretleri sırasında skandal bir harekete imza attı. Yemek yedikleri masaya hesap gelen turistler, hesabı vermeden önce Türk lirasıyla burunlarını sildi.
Turistlerden skandal hareket!
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Türkiye de turist akınına uğradı. Ancak Arap oldukları belirtilen turistlerin bir restoranda yaptığı hareket, sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

HESABI ÖDEYECEKLERDİ
Sosyal medyada yayılan videoda, yemek yedikleri restoranın garsonundan hesabı isteyen turistler, hesabın gelmesinin ardından ödeyecekleri miktara bakıp, hesap defterini kapattı. Ardından kamera, masadaki diğer 2 kişiye doğru döndü.

TÜRK LİRASIYLA BURUNLARINI SİLDİLER
Daha sonra hesabı ödemek için ellerini ceplerine atan turistler, çıkardıkları Türk lirasıyla burunlarını sildi. Turistlerin skandal hareketleri, sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, turistlerin gözaltına alınmasını talep etti.

Güncel

PKK'dan Afrin'e saldırı: 2 sivil öldü, 10 sivil yaralandı

Suriye'de Tel Rıfat ilçesinde işgalini sürdüren terör örgütü YPG/PKK'nın, Zeytin Dalı Harekatı'yla terörden arındırılan Afrin ilçe merkezine düzenlediği roket saldırısında ilk belirlemelere göre biri çocuk 2 sivil hayatını kaybetti, 10 sivil yaralandı.