Güncel
24 Mayıs 2021 Pazartesi

Tuncay Özkan'dan iddialı sözler: Kılıçdaroğlu aday olursa...

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olması durumunda kesin olarak kazanacağını belirterek, "Her şeyin üzerine iddiaya girerim" ifadelerini kullandı.
Tuncay Özkan'dan iddialı sözler: Kılıçdaroğlu aday olursa...
Muhalefetin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı konusunda farklı isimler gündeme geliyor. Bu isimlerden biri de hiç kuşkusuz ki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu...

TUNCAY ÖZKAN KILIÇDAROĞLU'NU İŞARET ETTİ
Kılıçdaroğlu adaylıkla ilgili ucu açık söylemlerde bulunsa da CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan'dan iddialı bir çıkış geldi. Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığına aday olması durumunda yüzde yüz kazanacağını ifade eden Özkan, 'Her şeyin üzerine iddiaya girerim. Adaylığı ve cumhurbaşkanlığı ülkemizin kurtuluşu olur. İnşallah aday olmaya karar verir' şeklinde konuştu.

'KAÇMAK DOĞRU DEĞİLDİR'
Kılıçdaroğlu, adaylık söylentileriyle ilgili yaptığı son değerlendirmede 'Cumhurbaşkanlığı onore bir makamdır. Hayır ben illa olmayacağım deyip kaçmak doğru değildir. İttifakın aktörleri de o yönetimin içinde yer alacak' dedi.
Güncel

Günlük aşılamada peş peşe rekorlar kırılıyor

Aşılamada peş peşe rekor müjdelerini veren Bakan Koca dün akşam saatlerinde yaptığı paylaşımda , "Bugün 1,5 milyonuncu doz aşı, saat 21.43'te uygulandı. Aşı ordumuz, 2 saat 17 dakika içinde 82 bin 232 doz aşı daha yaptı." dedi