Dünya
14 Kasım 2020 Cumartesi

Trump, Biden'ın yemin törenine katılacak mı? Sorusuna şok cevap...

Beyaz Saray Sözcüsü McEnany, Donald Trump'ın, 20 Ocak'ta Joe Biden için planlanan başkanlık yemin törenine katılıp katılmayacağına ilişkin soruya, "Ben Trump'ın kendi yemin törenine katılacağını düşünüyorum" yanıtını verdi.
Trump, Biden'ın yemin törenine katılacak mı? Sorusuna şok cevap...
ABD'de 3 Kasım Salı günü yapılan başkanlık seçimlerinin ardından resmi sonuçlara göre Joe Biden'ın seçimleri kazandığının açıklanmasının ardından Trump yönetiminin sonuçlara itirazı sürüyor.

'TRUMP'IN KENDİ YEMİN TÖRENİNE KATILACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM'
McEnany, Fox Business kanalında katıldığı bir programda, 20 Ocak'ta Biden için planlanan başkanlık yemin törenine Trump'ın katılıp katılmayacağının sorulması üzerine, 'Ben Trump'ın kendi yemin törenine katılacağını düşünüyorum. Kendi yemin edeceği için orada olmak zorunda.' yanıtını verdi.

TRUMP YÖNETİMİNİN İKİNCİ DÖNEMİNE YUMUŞAK GEÇİŞ OLACAK'
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo da Biden'ın ekibi ile yumuşak bir geçiş sürecinin olup olmayacağına ilişkin bir soruya, 'Trump yönetiminin ikinci dönemine yumuşak bir geçiş olacak.' yanıtını vermişti.
Dünya

Seçilmiş ABD Başkanı Biden'a şok!

Teksas polisi, seçilmiş ABD Başkanı Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez'i, seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldı. Evinde arama gerçekleştirilen Rodriguez'in suçunu itiraf ettiği bildirildi.