Spor
6 Aralık 2019 Cuma

Terim Soyunma Odasında Fena Patladı!

Fatih Terim, Tuzlaspor maçı sonrasında oyuncularına, "Formanın kıymetini bilmeyen, sahada o hırsı göstermeyen kimse benim gözümde de kıymetsizdir." dedi.
Terim Soyunma Odasında Fena Patladı!
Teknik Direktörü Fatih Terim, kaybedilen maçı sonrası soyunma odasında adeta gürledi.

Tuzlaspor'a 2-0 kaybedilen maç sonrasında 'Demek ki formayı almak istemiyorlar' diyerek genç ve yedek oyunculara göndermede bulunan Fatih Terim, soyunma odasında sert çıktı.

'Beni hayal kırıklığına uğrattınız' diyen Terim, 'Ben size bu maçın geleceğiniz açısından çok önemli bir fırsat olduğunu söylemiştim.' sözleriyle sert çıktı.

Tecrübeli teknik adam, 'Göstereceğiniz iyi bir performansla ligin geri kalanında formayı da kapabilirdiniz. Ancak siz ne yaptınız? formasının kıymetini bilmeyen, sahada o hırsı göstermeyen kimse benim gözümde de kıymetsizdir. Madem siz formayı istemediniz, biz de vermeyiz!' ifadelerini kullandı.

TUZLA MAÇI SONRASI SERT KARARLAR!

Tuzla maçında ortaya konan kötü futbol bardağı taşıran damla oldu. Transfer politikasını kafasında aşağı yukarı çizmiş olan tecrübeli teknik adam kupa mücadelesi sonrası planlarında değişikliğe gitme kararı aldı.

Bazı isimler için yıl sonuna kadar süre belirlemiş ve bu zaman zarfın içinde iyi yönde düzelme olması durumunda takımda kalmaları yönünde inisiyatif kullanacaktı. Fakat birçok oyuncu kendilerine altın tepside sunulan bu fırsatı Tuzla maçında tepmiş oldu.

Yaşanan sakatlıklar sebebiyle zorunlu bir transfer listesi oluşturan Terim, Tuzla karşısında gördüğü tablo sonrası daha sert kararlar alacak. (Türkiye)
Spor

Vedat Muriqi, yeni kulübünden 2 milyon euro alacak

Fenerbahçe'nin Lazio ile 16 milyon euro ve 2 milyon euro bonuslarla anlaştığı iddia edilen Vedat Muriqi'in İtalyan kulübünden alacağı maaş da netleşti. Kosovalı golcünün Lazio'dan 2 milyon garanti ücret alacağı öğrenildi.

Spor

Fenerbahçe'nin imdadına Vedat Muric yetişecek

Açıklanan harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'nin imdanına Lazio'nun teklifi yetişti. İtalyan kulübü, Vedat için Fenerbahçe'ye 18 milyon Euro teklif etti. Fener rakamı artırmaya çalışıyor.

Spor

İngiliz Devleri Zeki Çelik'in peşinde!

2 yılda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Zeki Çelik'le Premier Lig ekipleri Everton, Leicester City ve Tottenham ilgileniyor. 23 yaşındaki Zeki'nin en ciddi talibi ise, Mourinho'nun takımı Tottenham.

Spor

Merih Demiral tarihe geçti!

Juventus üst üste 9. kez şampiyon oldu, Milli futbolcumuz Merih Demiral, Serie A'da şampiyonluk yaşayan ilk Türk futbolcu olarak tarihe geçti.