Spor

Tanju Çolak'tan Arda Turan'a sert eleştiri

Türk futbolunun "Avrupa Gol Kralı" unvanlı efsane golcüsü Tanju Çolak, Galatasaray gündemini değerlendirirken sarı-kırmızılılara döneceği konuşulan Arda Turan'a sert eleştirilerde bulundu.

Spor

Sosa açıkladı!

Arjantin televizyonuna açıklama yapan Tangocu "Şu anda tek önceliğim sözleşme yenilemek. Bunun için iki önemli durumu reddettim" dedi

Spor

Voleybolda ligler için karar açıklandı

Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, "Play-off oynamadığımız için şampiyon ilan etmiyoruz. Erkek ve kadınlarda ligi bu şekilde tescil ettik" dedi. Liglerde küme düşme kaldırıldı

Spor

Porto iflas mı ediyor ?

Koronavirüs nedeniyle ekonomik olarak zor günler yaşayan Porto, iflasın eşiğine geldi. Portetiz ekibi, bu durumdan kurtulabilmek için takımdaki bütün futbolcuları satış listesine koydu.

Spor

Trump'ın Skandal Kararı Abd'yi İkiye Böldü!

ABD Başkanı Donald Trump'ın koronavirüs salgınında 'normale dönüş' açıklamasında kullandığı 'İnsanları artık spor salonlarında görmek istiyorum' sözleri sonrasında NBA yönetimi harekete geçti.

Spor

Jose Sosa Ağaoğlu'nun Canını Sıktı!

Trabzonspor ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Jose Sosa için Estudiantes iddialarının ortaya atılması bordo mavililerin başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun canını sıktı.