Spor
21 Eylül 2020 Pazartesi

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.
Spor aklı en az olan başkan...
Beşiktaş, Süper Lig'in 2. haftasında Fraport TAV Antalya spor ile 1-1 berabere kaldı. Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar ise Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye ağır sözlerle yüklendi. Siyah beyazlıların bu sezon şampiyonluk yarışından uzak kalacağını iddia eden Çakar, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Çebi için 'Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı Ahmet Nur Çebi'dir' dedi.

'SPOR AKLI EN AZ OLAN BAŞKAN'
Çebi'yi Beşiktaş tarihinde spor aklı en az olan başkan olarak niteleyen Çakar, 'Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız' sözlerine yer verdi.

SİNAN ENGİN DE DESTEKLEDİ
Çakar'ın bu sözlerine yorumcu Sinan Engin'in de desteklemesi dikkat çekti.

TARAFTARLARDAN TEPKİ TOPLADI
Beşiktaşlı taraftarlar Ahmet Çakar'ın bu yorumuna büyük tepki gösterdi.

Spor

Fazıl Say maç sonu isyan etti

Fenerbahçeliliğiyle bilinen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın maç sonu yaptığı paylaşımlar sosyal medyaya damga vurdu. Takıma isyan eden Say, "Kaç milyon Fenerbahçeliyiz dostlar? 35 milyon? Kaç yıllık çile bu? Siz söyleyin?" ifadelerini kullandı.

Spor

Joachim Löw geliyor! İlk görüşme gerçekleşti

Fenerbahçe sezon sonu şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Erol Bulut ile yolları ayıracak. Başkan Ali Koç ve ekibi Erol Bulut'un yerine geçtiğimiz hafta Alman Milli Takımı'nı bırakacağını açıklayan Joachim Löw'ü getirmeyi planlıyor.