Güncel
21 Mayıs 2021 Cuma

Sözleri Çarpıtılan Temel Karamollaoğlu panik yaptı

Temel Karamollaoğlu'nun, "Efendim, 'Hamas terör örgütü.' diyorlar. Kim hangi hikayeyi söylerse söylesin" sözlerinin KJ'ye "Hamas terör örgütü" olarak yansıtılması Karamollaoğlu'nu panikletti.
Sözleri Çarpıtılan Temel Karamollaoğlu panik yaptı
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Habertürk TV'de Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünde 'Nedir Ne Değildir' programının konuğu oldu. Karamollaoğlu gündeme ilişkin konuları değerlendirirken, İsrail'in Filistin'e saldırıları da masaya yatırıldı.

HAMAS'I DEĞERLENDİRDİ
Konuya ilişkin görüşlerini aktarırken Karamollaoğlu, 'Efendim, 'Hamas terör örgütü.' diyorlar. Kim hangi hikayeyi söylerse söylesin. Hamas dediğimiz kurum veya partiye devlet olma hakkı vermemişsiniz ki buna meşruiyet atfedesiniz. Kendi topraklarını muhafaza edebilmek için bir oluşum meydana getirmiş. Buna Hamas demiş isim olarak seçimlere girmiş ama Gazze ve Batı Şeria birbirinden kopuk olduğu için Gazze'ye giriş çıkışlarda tahdid edildiği için Hamas o tarafta kalmış. Yani şartlar onlara meşru birhak vermiyor.' ifadelerini kullandı.

MODERATÖR YANLIŞI DÜZELTTİ
Karamollaoğlu'nun kullandığı cümlelerden bir bölümü, KJ'ye 'Hamas terör örgütü' ifadeleri olarak yansıtıldı. Programın ilerleyen dakikalarında izleyiciler tarafından uyarılan Sunucu Ersoy yapılan yanlışı düzelterek 'Tamamen bizden kaynaklı bir durum' dedi.
Sözleri alt yazıya 'Hamas terör örgütü' olarak yansıtılan Karamollaoğlu panikledi: Aman aman

'AMAN AMAN'
KJ'yi fark etmeyen Karamollaoğlu, durumu bu açıklama sonrasında öğrendi. Bu düzeltmenin ardından panikleyen Karamollaoğlu, 'Aman aman. Ben dedim ki bunu Hamas'ı bir terör örgütü olarak kabul ediyor. Bu doğru değil.' dedi.

Güncel

Günlük aşılamada peş peşe rekorlar kırılıyor

Aşılamada peş peşe rekor müjdelerini veren Bakan Koca dün akşam saatlerinde yaptığı paylaşımda , "Bugün 1,5 milyonuncu doz aşı, saat 21.43'te uygulandı. Aşı ordumuz, 2 saat 17 dakika içinde 82 bin 232 doz aşı daha yaptı." dedi