Güncel
2 Temmuz 2021 Cuma

Sosyal medya fenomeni Yeliz Korkmaz'dan, Hande Erçel Açıklaması!

Sosyal medyanın en popüler isimlerinden Yeliz Korkmaz, nam-ı diğer Semiraminta Bi'Başka YouTube kanalında Melisa Berkalp'in konuğu oldu.
Sosyal medya fenomeni Yeliz Korkmaz'dan, Hande Erçel Açıklaması!
Oyuncu olma hayalinin danstan bile önce geldiğini vurgulayan Yeliz Korkmaz, konuk oyuncu olarak yer aldığı iki dizi ile hedeflerine doğru giden yolda ilk adımlarını attığını belirtti. Kariyerine oyunculukla devam etmek isteyip istemediği sorusuna karşılık olarak 'Bunu da hazır buraya gelmişken söylemiş olayım, küçük bir tiyatro eğitimi aldım ve oyunculuğa karşı çok fazla ilgim var. Aslında danstan önce oyunculuğa karşı çok büyük bir ilgim vardı ama sosyal medyada dansla tanınınca, dansla devam edeyim dedim. Oyunculuk kesinlikle düşündüğüm bir şey ve devam etmeyi de düşünüyorum.' cevabını veren genç fenomen, ileride Hande Erçel gibi olmak istediğini de söyledi.
Güncel

PKK'dan Afrin'e saldırı: 2 sivil öldü, 10 sivil yaralandı

Suriye'de Tel Rıfat ilçesinde işgalini sürdüren terör örgütü YPG/PKK'nın, Zeytin Dalı Harekatı'yla terörden arındırılan Afrin ilçe merkezine düzenlediği roket saldırısında ilk belirlemelere göre biri çocuk 2 sivil hayatını kaybetti, 10 sivil yaralandı.