Medya
4 Mayıs 2019 Cumartesi

Soner Yalçın'ı Kemalistler Linç Etti

Sözcü yazarı Soner Yalçın dünkü köşe yazısında Türkiye üzerine oynanan oyunlara dikkat çekip 'Erdoğan nefreti' gözünüzü karartmasın oyun büyük diye bir yazı kaleme aldı.
Soner Yalçın'ı Kemalistler Linç Etti
Sözcü yazarı Soner Yalçın dünkü köşe yazısında Türkiye üzerine oynanan oyunlara dikkat çekip 'Erdoğan nefreti' gözünüzü karartmasın oyun büyük diye bir yazı kaleme aldı. Bunun üzerine sözcü okurları ve sosyal medya üzerindeki Kemalist ve FETÖ'cü hesaplar Soner Yalçın'ı resmen linç ettiler.

SOSYAL MEDYADA LİNÇ KAMPANYASI BAŞLATTILAR

SONER YALÇIN NE YAZMIŞTI?

ABD Uluslararası Dini Özgürlükler Komisyonu 2019 yılı raporunda, 'FETÖ mensuplarını dini baskıya uğrayan 'Sünni Müslümanlar' olarak nitelendirdi!

'OYUN BÜYÜK, TARAFINI SEÇ'

İşte… Türkiye böylesine zor süreçte iken, kimi –'milli'- politikacıların, ülke gündemini ısrarla salt -İstanbul seçiminden Çubuk lincine - iç politikaya çekmesini nasıl değerlendirmek gerekiyor?

Kimi politikacılar 'Matruşka' oyuncuğa benzer; içinden neler çıkar neler!

Oyun büyük...

Uyanık olmak zorundasınız.

Yani...

Venezuela hiç uzakta değil...
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.