Sondakika

Ey Türkiye

EY Türkiye, dünya genelinde onlarca çalışanı ile bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi alanlarında hizmet veriyor.

Sondakika

Seo Hakkında Bilinen 4 Yanlış

Oldukça yeni olan SEO sektörü, hem çok geniş hem de devasa bir yapıya sahiptir. Dünyada belli noktalara gelen bu sektör ülkemizde henüz daha işin başı seviyelerindedir.

Sondakika

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç dökülmesi gerek yaşlılıktan kaynaklı hücrelerin azalmasından kaynaklı gerek stres ve düzensiz hayat koşulları gerekse yapısal bir süreç ile irsi olarak saç dökülmeleri görülmektedir.

Sondakika

İltisak ne anlama geliyor, ne demek?

İltisak'ın ne anlama geldiğiyle ilgili insanlar son günlerde arama motorlarında aramalarda bulunuyorlar. Biz de siz değerli okurlarımız için İltisak'ın ne anlama geldiğini araştırdık.

Sondakika

Zebra perde nasıl takılır?

İnternetten sipariş ettiğiniz perdeyi bir dakikada nasıl takacağınızı gösteren, perde uzmanlarından tiyoların olduğu bu videolu içerikte zebra ve stor perdelerin hızlı ve kolay takılmasını anlatıyoruz.

Sondakika

KOMBİ SERVİSİ

Servis kalitesi bünyesinde sizlere tamir ve bakım yapmaktayız. Kombiler hayatınızı kolaylaştıran teknoloji harikalarından biri olmaktadır. Kombi sizler için her anlamda ısınmayı sağlamaktadır.

Sondakika

MUSTAFA DEMİR KİMDİR? İşte detaylı özgeçmişi

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir 1959 yılında Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde doğmuştur. İlkokul öğrenimine yine Diyarbakır'da Ergani ilçesinde başlamıştır. Ancak ortaöğretim ve lise hayatını Kahramanmaraş da tamamlamıştır.

Sondakika

Mustafa Armağan kimdir, ne ceza aldı?

Mustafa Kemal Atatürk'e ettiği hakaret ile gündem olan Mustafa Armağan kimdir sorusu bu haftanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Peki ?Derin Tarih' isimli programda Atatürk'e dair sarf ettiği sözlerle gündeme oturan Mustafa Armağan kimdir?

Sondakika

Cam balkon Ankara

Türkiye'nin hem merkezi olup hem de en güzel şehirleri arasında yer alan Ankara'da yaşıyorsanız eğer sizlerin de tercih edebileceği gibi cam balkon firmamızı sizler de tercih edebilirsiniz.

Sondakika

Habur sınır kapısı kapatıldı!

Barzani'nin referandumunda oy verme işlemi sürerken son dakika haberi geldi. Habur Sınır Kapısı tek taraflı olarak kapatıldı. Sadece Türkiye'den Kuzey Irak'a geçişe izin veriliyor.

Sondakika

ABD'den skandal S-400 hamlesi

ABD siyasetinin etkili isimlerinden Demokrat Partili Senatör Ben Cardin, Rusya'dan S-400 füze savunma sistemleri almaya hazırlanan Türkiye'ye yaptırım uygulama önerisinde bulundu.