Güncel
22 Şubat 2021 Pazartesi

Simit aracında uyuyan vatandaşın görüntüsü yürek dağladı

Bayrampaşa'da metrobüs çıkışı çekilen görüntüde bir vatandaşın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait elektrik direğine bağlı olan simit aracında uyuduğu görüldü. Fotoğraf kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
Simit aracında uyuyan vatandaşın görüntüsü yürek dağladı
İstanbul'da çekilen bir kare görenlerin yüreğini sızlattı. Bayrampaşa metrobüs çıkışında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir simit aracında kaydedilen görüntüde, bir vatandaşın uyuduğu anlar fotoğraflandı.
Buz gibi havada kimliği belirsiz bir vatandaşın elektrik direğine bağlı olan simit aracında uyuması yoldan geçenlerin de dikkatini çekti. Bir vatandaşın çektiği kare çok kısa bir sürede sosyal medyada gündem oldu.

Güncel

Kamuya tayinlerde mülakat kalkıyor!

İnsan Hakları Eylem Planı'na göre kamu görevine ilk defa yapılacak tayinlerde görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında mülakat kaldırılacak, tayinler yalnızca merkezi sınav sonuçlarına göre yapılacak.

Güncel

ABD'li gazeteden dikkat çeken analiz!

Koronavirüs salgınında önlemlerin artırılması ve aşılama sürecinin başlamasıyla birlikte dünya genelinde vaka sayısında bir düşüş görülüyor. Fakat New York Times'ın hazırladığı analizde, Türkiye vaka sayısının arttığı ülkelerden biri konumunda.