Güncel
29 Temmuz 2020 Çarşamba

Şeyma Subaşı, aşk iddiaları sonrası sessizliğini bozdu

Guido Senia'dan ayrılarak iş insanı Mehmet Germiyanlıgil ile aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı sessizliğini bozdu.Subaşı, "Daha ne kadar saçmalayacaksınız acaba. Mehmet benim 15 senelik arkadaşım, abimdir." dedi.
Şeyma Subaşı, aşk iddiaları sonrası sessizliğini bozdu
Sosyal medya hesabından yaptığı her paylaşım ve hareketle sürekli gündem olmayı başaran Şeyma Subaşı'nın, İtalyan sevgilisi Guido Senia'dan ayrılarak iş insanı Mehmet Germiyanlıgil ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Guido Senia ile fotoğraflarını paylaşarak söz konusu iddiaları yalanlayan Şeyma Subaşı, Instagram hesabının hikayeler kısmından da bir açıklama yaptı.

MEHMET BENİM ABİMDİR'
Şeyma Subaşı, yaptığı açıklamada, 'Daha ne kadar saçmalayacaksınız acaba. Mehmet benim 15 senelik arkadaşım, abimdir. Bunu herkes bilir. Ne saçma haberler yapıyorsunuz yahu. Bari bir doğrusunu sorun araştırın sonra atın ortaya. Her yalan habere cevap mı vereceğiz. (Güzel, kaliteli, renkli instagram storylerimin yerine su saçma açıklamayı yapmak zorunda bıraktınız okuyun alın hemen sileceğim. Devam edeceğim renkli storylerimize.)' ifadelerini kullandı.


Güncel

İnce'den parti kurma iddiasına yanıt!

CHP'li İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar" dedi

Güncel

Fotoğraflarla Dünyaya gözdağı!

Milli Savunma Bakanlığı, Azerbaycan-Türkiye Fiili Atışlı Ortak/Müşterek Tabur Görev Kuvveti Tatbikatı hazırlıkları kapsamında atışsız tatbikat provaları yapıldığını açıkladı.