Spor
26 Ocak 2020 Pazar

Sergen Yalçın: Beşiktaş ile Para Konuşmam!

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yönetimin 1 numaralı hoca adayı Sergen Yalçın heyecanlandıran bir açıklama yaptı.
Sergen Yalçın: Beşiktaş ile Para Konuşmam!
Beşiktaş'ta Sergen Yalçın için geri sayım başladı. Avcı ile yolları ayıran Siyah-Beyazlı yönetim takımın başına son anda bir sürpriz çıkmazsa Sergen Yalçın'ı getirmeyi planlıyor. Yalçın'ın maçı sonrası açıklanması bekleniyor.

'BEŞİKTAŞ İLE PARA KONUŞMAM'

Sergen Yalçın dün yaptığı açıklamada Kartal'a yeşil ışık yaktı. Başarılı hoca, 'Beşiktaş ile para konuşmam. Beni çağırırlarsa koşa koşa gelirim. Orası benim yuvam.' ifadesini kullandı.

GÖZTEPE SONRASI AÇIKLANACAK

Beşiktaş Yönetimi'nin Sergen Yalçın'ı maçından sonra açıklamasına kesin gözüyle bakılıyor. Yalçın'ın Ç.Rizespor maçında takımın başında sahaya çıkması bekleniyor..
Spor

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.

Spor

Fenerbahçe Bankalar Birliği ile anlaştı!

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL'ye yükselecek. Ali Koç, şahsi kefalet şartını da anlaşmadan çıkardı.

Spor

Aboubakar'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Vincent Aboubakar'ın menajeri Nir Zahavi'den transfere dair açıklama geldi. Zahavi, golcü oyuncunun kronik sakat olmadığını belirtirken kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceğini belirtti.