Medya
22 Mayıs 2020 Cuma

Şarkıcı İrem Derici erkek tercihini anlattı

2 aydan fazla bir süre karantinada kalan İrem Derici, Nişantaşı'nda sohbet ettiği muhabirlere tercih ettiği erkek modelini anlatırken "Kaslı, döşü kıllı ve esmer erkekleri beğeniyorum" diyerek espri yaptı.
Şarkıcı İrem Derici erkek tercihini anlattı
Başarılı şarkıcı İrem Derici, 60 günlük karantinasının ardından önceki gün Nişantaşı'ndaki kuaföründen çıkarken görüntülendi. Magazin gündemiyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan Derici, özel hayatı, erkek tercihi ve Kenan İmirzalıoğlu'nu beğenmediğini söyleyen Hande Ataizi hakkında konuştu.

'MASKE OLDUĞU İÇİN KİMSE YÜZÜME BİLE BAKMIYOR'
Yüzünde maske olduğu için tanınmakta güçlü çekilen İrem Derici, 'Bu maske durumu benim işime geldi. Kuaföre yürüyene kadar 10 kişiyle fotoğraf çekilirdim. Şimdi kısa boylu bir kadın geçiyor diye kimse yüzüme bile bakmıyor. Siz bile zor tanıdınız' dedi.'BENİ KİMSE ÖRNEK ALMASIN'
Geçtiğimiz günlerde 'Karantinada insanlara DM'den yürüyün' dediği için gündem olan Derici, bu sözleri üzerine 'Benim yaptığım her espriyi, her küfrü magazin başlığı yaparsanız bu iş ilerlemez. Dünün haberi olur, yeni bir şey olmaz. Uzmanlar gereken her şeyi söylüyor benim birazcık ortamı yumuşatmam lazım. O yüzden 'DM'den yürüyün' dedim. Bana karantinaya falan gerek yok. Sabah-akşam yürüyorlar zaten.

Ben trol olarak yaşayan bir kadınım. Benim ne yaptığımı yapın, ne dediğimi yapın. Beni kimse örnek almasın. Ben şarkı söyleyen bir kadınım bana neden örnek olma misyonu yüklüyorsunuz? 'İrem hanım çocuklarımız sizi örnek alıyor' diyenler oluyor. Almasın abi! Ben sadece şarkı söyleyen bir kadınım' diyerek tepki çekecek açıklamalarda bulundu.

'DÖŞÜ KILLI ESMER ERKEKLERİ BEĞENİYORUM'
Hande Ataizi'nin 'Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum. Sokaktan çevirdiğiniz bir adam daha iyi oynar' sözleri hatırlatılan İrem Derici, şunları söyledi: 'Öylemiymiş, çevirelim bakalım sokaktan birini Kenan gibi rol yapabilecek mi? Benim tercihimi soruyorsanız; kaslı ve döşü kıllı esmer erkekleri beğeniyorum. Şaka bir yana ikisi de işlerini mükemmel yapan ve sarsılmayacak markalar olmuşlar. Ben ikisine de bayılıyorum. Buna yorum yapmak ne bana düşer ne Hande Hanıma düşer.'

'KİRAMI ÖDEYEMEZSEM ANNEMİN EVİNE YERLEŞİRİM'
Koronavirüs salgını nedeniyle işleri iptal olan Demet Akalın'ın ekonomik sıkıntı çekmesi hakkında ne düşündüğü sorulan Derici, 'Bir tane şarkı satın alıyorsun, aranje, klip, PR derken 250 bin lira yapıyor. Gelir kadar giderde var. Ben açlık sınırı olarak bakıyorum. Kiramı ödeyemezsem annemin evine yerleşirim. Orada bir odam var. Onun haricinde kimseyi yargılamak ve eleştirmek bana düşmez. Herkesin farklı gelir ve gider hesabı var' dedi.

Başarılı şarkıcı röportaj esnasında yanına gelerek para isteyen bir vatandaşı da geri çevirmedi.


Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin