Spor
3 Şubat 2020 Pazartesi

Rıdvan Dilmen, Mustafa Cengiz'in Programına Bağlandı!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in beIN SPORTS'ta konuk olduğu programda sorulan bir soru üzerine Rıdvan Dilmen telefonla yayına bağlandı ve açıklama yaptı.
Rıdvan Dilmen, Mustafa Cengiz'in Programına Bağlandı!
Programın moderatörü Güntekin Onay'ın Mustafa Cengiz'e 'Rıdvan Dilmen'in TFF Başkanı Nihat Özdemir'e canlı yayında bir sorusu vardı 'Galatasaray da limit aşarsa ceza verecek misiniz?' demişti Nihat Bey ise 'Evet' demişti' hatırlatmasına sarı-kırmızılı kulübün başkanı yanıt verdi.

RIDVAN DİLMEN'İN O SÖZLERİ

Programda Güntekin Onay ile Mustafa Cengiz arasındaki bu konuşmanın ardından bir süre sonra Rıdvan Dilmen yayına bağlandı. Rıdvan Dilmen 'Hassas bir dönemden geçiyoruz! 6 Ağustos akşamı Nihat Bey ile program yaparken; sadece 'Galatasaray limiti aşarsa ceza verir misiniz?' diye sormadım. O yayında 'Fenerbahçe, Beşiktaş ve 'a ceza verir misiniz?' şeklinde sorum oldu. Nihat Bey de 'Fenerbahçe, Beşiktaş ve da aşarsa limiti gözünün yaşına bakmam' dedi. Güntekin senin için de üzgünüm, keşke dersine çalışsaydın. Ben, böyle bir şey söylemedim. Sadece 'a yönelik bir şey sormadım, Nihat Bey'e de böyle bir şey sormadım' diye konuştu.

CENGİZ'DEN DİLMEN'E YANIT

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Rıdvan Dilmen'in telefon bağlantısından sonra 'Rıdvan hoca sanırım yayını izlemiyor! İzleseydi başka bir konu olduğunu anlardı. Biz şunu diyoruz, bizim talebimiz vardı yapmadınız, 'nin talebi vardı yaptınız. Biz, limit aşsaydık bize ceza verirdiniz ama aştığı için vermediniz diyorum.' açıklamasını yaptı.
Spor

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.

Spor

Fenerbahçe Bankalar Birliği ile anlaştı!

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL'ye yükselecek. Ali Koç, şahsi kefalet şartını da anlaşmadan çıkardı.

Spor

Aboubakar'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Vincent Aboubakar'ın menajeri Nir Zahavi'den transfere dair açıklama geldi. Zahavi, golcü oyuncunun kronik sakat olmadığını belirtirken kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceğini belirtti.