Spor
5 Aralık 2019 Perşembe

Real Madrid'in Göğsünde Türkiye Yazacak!

İspanya'nın Marca Gazetesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Türkiye'nin tanıtımı için Real Madrid'e sponsor olacağını duyurdu.
Real Madrid'in Göğsünde Türkiye Yazacak!
Haber7 Spor Dış Haberler / Fatih Gider

Marca Gazetesi, 'in Türkiye'nin tanıtımı kapsamında antrenman ürünlerine reklam alacağını yazdı. ile görüşmelerde sona gelindiğinin vurgulandığı haberde 'in antrenman ürünlerinin üzerinde 'Türkiye' yazacağı ifade edildi.

Haberde 'in bu anlaşmadan 12 milyon Euro kazanacağı belirtildi ancak anlaşmanın süresi hakkında bilgi verilmedi. , şu anda forma ve antrenman ürünlerinde Hava Yolları'nın reklamını bulunduruyor. 2022'ye kadar devam edecek bu anlaşma kapsamında 'e yıllık 70 milyon Euro ödeyen Birleşik Arap Emirlikleri şirketinin, 'in Türkiye ile söz konusu anlaşmasına vereceği tepki ise merak konusu.

AZERBAYCAN, ATLETİCO MADRİD'E SPONSOR OLMUŞTU

Daha önce Azerbaycan hükümeti, İspanya'nın bir diğer büyük kulübü 'in forma göğüs sponsoru olmuştu.

KAYNAK: HABER7
Spor

Fenerbahçe'nin imdadına Vedat Muric yetişecek

Açıklanan harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'nin imdanına Lazio'nun teklifi yetişti. İtalyan kulübü, Vedat için Fenerbahçe'ye 18 milyon Euro teklif etti. Fener rakamı artırmaya çalışıyor.

Spor

İngiliz Devleri Zeki Çelik'in peşinde!

2 yılda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Zeki Çelik'le Premier Lig ekipleri Everton, Leicester City ve Tottenham ilgileniyor. 23 yaşındaki Zeki'nin en ciddi talibi ise, Mourinho'nun takımı Tottenham.

Spor

Merih Demiral tarihe geçti!

Juventus üst üste 9. kez şampiyon oldu, Milli futbolcumuz Merih Demiral, Serie A'da şampiyonluk yaşayan ilk Türk futbolcu olarak tarihe geçti.

Spor

Trabzonspor Mircea Lucescu'yu gündemine aldı

Hüseyin Çimşir'in ayrılığı sonrasında teknik direktör arayan Trabzonspor, Mircea Lucescu'yu listesine aldı. Ülkemizde Galatasaray ve Beşiktaş'la şampiyonluk yaşayan Rumen hoca ile önümüzdeki günlerde masaya oturulacağı öğrenildi.