Pensilvanya Semalarında İlginç Görüntü
Güncel

Pensilvanya Semalarında İlginç Görüntü

İnternet Medya -
Tam 2 yıl önce Türkiye'nin en uzun gecesini yaşanmasının başmimarı FETÖ lideri Gülen'in yaşadığı Pensilvanya semalarından ilginç bir görüntü yansıdı. Gülen'in malikanesinin üstünden geçen uçaklar, 'Gülen'i iade edin' yazılı pankartlar dalgalandırdı.

hain darbe girişiminin mimarı örgütünün elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki çiftliğin üstünde 'Gülen'i iade edin' yazılı pankartlı uçaklar uçuyor.

15 Temmuz darbe girişinin ikinci yılında, teröristbaşı Gülen'in Pensilvanya'daki korunaklı çiftliğinin önünde protesto gösterilerinin düzenlenmesi bekleniyor.

Türkiye'nin 'dan sonra ABD'den en önemli talebi elebaşı Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi oldu. Cumhurbaşkanı ve Başbakan , darbe girişiminin ardından ABD yönetiminden Gülen'in iade edilmesini istedi. Bu süreçte Türkiye bir yandan Gülen'in iadesi için ilgili kanıtları ABD makamları ile paylaşırken, diğer yandan da ABD yönetimi ile doğrudan görüşmeler yapmaya başladı.

Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan deliller, toplu şekilde ABD'ye ulaştırılsa da, ABD her defasında Gülen'in iadesini yokuşa sürüyor... Kaynak: Haber 7

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.