Medya
5 Haziran 2020 Cuma

Oyuncu Kaan Yıldırım: Baba olmak istiyorum

Hadise ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, konuk olduğu programda ileride çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Yıldırım'ın bu sözlerini duyan sosyal medya kullanıcıları 'Hadise'ye mesaj mı gönderiyor?' yorumunu yaptı.
Oyuncu Kaan Yıldırım: Baba olmak istiyorum
Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım, meslektaşı İbrahim Selim'in YouTube kanalı üzerinden yayınlanan programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Yıldırım, aile olmanın öneminden bahsederek sevgilisi Hadise'ye çağrı yaptı.

'BABA OLMAK İSTİYORUM'
Uzun bir süredir ünlü şarkıcı Hadise ile aşk yaşayan ancak ilişkisini basından uzak tutan Kaan Yıldırım, 'Doğru zamanda baba olmak istiyorum. Aile önemli, ama çok yakın bir zamanda düşünmüyorum' dedi.

'EN ÇOK ATATÜRK'Ü OYNAMAK İSTERİM'
İbrahim Selim'in sorduğu soruları peş peşe yanıtlayan Kaan Yıldırım, botoks ve dolgusunun olmadığını söyledi. En çok Atatürk'ü oynamak isteyen oyuncu, 'Yaşam hikayesi çok güzel. Ama yönetmen olsam rolü Halit Ergenç'e götürürüm' ifadelerini kullandı.
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.