Otomobil

Toyota'dan ekim indirimi

2017 model 1.6 benzinli Corolla, anahtar teslimde 9 bin liraya varan indirimle kampanyaya dahil olurken, 2017 model Yaris'te ise eylül ayına göre 2 bin liraya varan indirim mevcut

Otomobil

BMW 8 için geri sayım başladı!

BMW, 8 Serisi'nin seri üretim halini henüz göstermese de konsept halini biliyoruz. Alman marka ise, seri üretim halini 2018 yılında üretime başlamayı planlıyor.

Otomobil

Lexus hibritte iddialı

Lexus Türkiye Direktörü Okutur, ''Önümüzdeki 5 yılda Türkiye satışımızın yüzde 50'den fazlasının hibrit otomobil olacağını düşünüyoruz" dedi.

Otomobil

Otomotiv devinden Türkiye atağı!

İki İngiliz lüks marka Land Rover ve Jaguar'ı bünyesine katarak dikkatleri üzerine çeken Hintli otomotiv devi Tata, Türkiye pazarına girmek için görüşmeler yapıyor.

Otomobil

Seat'tan iki yeni model

SEAT'ın Frankfurt planlarının başında Arona geliyor. Fuarda ayrıca SEAT'ın şimdiye dek geliştirdiği en güçlü modeli olan Leon CUPRA R tanıtımı da yapılıyor.

Otomobil

Otomobil devlerine büyük ceza!

Takata, sürücülerin güvenliğini korumaktan çok daha da tehlikeli bir hal almasına neden oldu. Bu markanın ürününü kullanan otomotiv devlerini büyük cezalar alıyor.

Otomobil

Yerli otomobilde kritik ay

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Türkiye'nin yerli marka otomobilini tasarlayacak üretecek piyasaya sürecek grubu bu ayın içinde açıklayacakları müjdesini verdi.

Otomobil

Yerli otomobili yapana 'dev' hediye

Koçaş "Ülkemiz için çok önemli olan yerli otomobilin Aksaray'da üretilmesi halinde değeri 25 milyon lira olan OSB'deki bin dönümlük arsayı bu projeye hediye etmek istiyoruz" dedi.

Otomobil

Yerli otomobilde çok kritik gelişme!

TOBB Başkanı, yerli otomobili kimin yapacağı ile ilgili olarak ''Pazar günü görüşmeler bittikten sonra, cumhurbaşkanımızın onayını aldıktan sonra kamuoyuna açıklayacağız.'' dedi.