Otomobil

2020'nin En Çok Satan Otomobil Markaları

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre, Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, bu yılın ilk 4 ayında 2019'un aynı dönemine göre yüzde 26,3 büyürken, satışlar bu yılın nisan ayı ile geçen yılın nisan ayı kıyaslandığında yüzde

Otomobil

MTV ödemelerinde yeni dönem!

1 Ocak itibarıyla başlayan 2018 yılına ait Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) ilk taksit ödemeleri mobil banka uygulamalarından kolayca yapılabiliyor

Otomobil

8 milyon liralık araç çürüyor!

Balıkesir Ayvalık'ta yediemin deposunda yüzlerce motosiklet ve otomobillerin yanı sıra balıkçı tekneleri, sürat motorları da sahipleri tarafından teslim alınmayı bekliyor.

Otomobil

İki dünya devi ortak oluyor!

Fiat Chrysler CEO'su Sergio Marchionne yaptığı açıklamada Hyundai ile teknoloji alanında ortaklık konusunda görüşmeler yaptıklarını duyurdu.

Otomobil

Lastikte dampinge önlem

Ekonomi Bakanlığınca, Çin menşeli bazı araçlarda kullanılan kauçuktan dış lastik ithalatında dampinge karşı önlem alınmasına karar verildi.

Otomobil

Yerli otomobile 4 model

Yerli otomobilin elektrikli olacağını ve 2019 yılında siparişleri almaya başlayacaklarını söyleyen Bakan Özlü, ?Yerli otoda fiyatı piyasa koşulları belirler? dedi

Otomobil

40 milyon avro çöpe mi gitti?

Yerli otomobilin 5'li konsorsiyum tarafından yapılması kararının ardından Saab için ödenen 40 milyon avronun çöpe gittiği yönündeki eleştirilere yanıt geldi.

Otomobil

Uçan araba gerçek oluyor

Elon Musk, yeni tanıttığı, 0-100 km arasına 1.9 saniyede çıkabilen elektrikli spor otomobil Roadster'ın özel geliştirme paketleriyle uçan otomobile dönüştürülebileceğini açıkladı.