Güncel
30 Ağustos 2021 Pazartesi

Önceki hayatımda kesin Türk'tüm

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlarken "Bence ben önceki hayatımda Türk'tüm. Buna kesinlikle çok inanıyorum. Önceki hayatımda kesin Türk'tüm" ifadelerini kullandı.
Önceki hayatımda kesin Türk'tüm
Fenerbahçe, Süper Lig'in 3. haftasında deplasmanda Altay'ı 2-0 mağlup etti ve 3'te 3 yaptı karşılaşma sonunda açıklamalarda bulunan teknik direktör Vitor Pereira, 'Çok iyi çalıştılar, hırslı, istekli şekilde oyun oynuyorlar. Daha yolun başındayız ama herkes birlik olmuş durumda. Tecrübeli isimler genç oyunculara destek veriyor' ifadelerini kullandı.

'30 AĞUSTOS ÖNEMLİ BİR GÜN'
Gazeteci Ahmet Selim Kul'un yaptığı paylaşıma göre, basın toplantısında 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayan Vitor Pereira basın toplantısı sona erdikten sonra muhabirlerin yanına giderek, 'Bence ben önceki hayatımda Türk'tüm. Buna kesinlikle çok inanıyorum. Önceki hayatımda kesin Türk'tüm' dedi.
Güncel

Artık bu mesleklerde ruhsatlı silah alabilecek

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu başkanı/ üyeleri, büyükşehir belediyelerinde görevli genel sekreterler, il özel idaresi genel sekreteri kapsama alındı. Müteahhitler de silah ruhsatı alacak meslek gruplarına eklendi.

Güncel

Çözümün adresi İmralı'dır

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Bay Kemal ve İttifakları" belgeselinin ilk bölümünde "Kürt sorunu çözmek için meşru bir organa ihtiyacımız var. HDP'yi meşru organ olarak görebiliriz' ifadelerini kullandı.

Güncel

3. doz aşı kararı ABD'de tartışma yarattı

ABD Gıda ve İlaç Dairesi Danışma Kurulu, Pfizer-BioNTech koronavirüs aşısının 3. doz olarak uygulanması fikrini tartıştı. Kurul, üçüncü dozun geniş çaplı olarak değil, yalnızca 65 yaş üstü kişilere uygulanması gerektiğini belirtti.