Spor
17 Haziran 2020 Çarşamba

Obradovic dönemi sona mı eriyor?

Zeljko Obradovic'in, Fenerbahçe Beko genel menajeri Gherardini ve başkan Ali Koç ile ilk görüşmesi sona erdi. Taraflar arasında herhangi bir anlaşma sağlanamadı. Fenerbahçe ve Obradovic, yarın yeniden bir araya gelecek ve nihai kararı verecekler.
Obradovic dönemi sona mı eriyor?
Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic ile sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç arasındaki görüşme sona erdi.

Semih Özsoy ile Maurizio Gherardini'nin de yer aldığı görüşmede taraflar şartlarını ve beklentilerini sundu. Yapılan bu görüşmede taraflar anlaşma sağlayamadı.

Obradovic ve Fenerbahçe yönetimi, yarın bir kez daha bir araya gelecek ve bugün konuşulan şartları düşünerek kararı netleştirecekler.

ALİ KOÇ BÜTÇE İÇİN MESAJI VERMİŞTİ
Bu arada Ali Koç, Obradovic ile yaptığı toplantıdan önce 'Obradovic burada kalmak istediği sürece kalabilir diye bir sözüm var, basketbol efsanesidir ve Fenerbahçelilerin kalbindeki yeri de bambaşkadır. Fenerbahçe Basketbol Kulübünün bütçesinin 30 milyonlar olması mümkün değil. Basketbolun açığı, futbolun açığının yarısı kadar. Bu yeni şartlar, hocamızın kalmak isteyeceği, liderlik yapmak isteyeceği şartlar ise, biz onun liderliğinde olmayı istiyoruz.' açıklamasını yapmıştı.
Spor

Vedat Muriqi, yeni kulübünden 2 milyon euro alacak

Fenerbahçe'nin Lazio ile 16 milyon euro ve 2 milyon euro bonuslarla anlaştığı iddia edilen Vedat Muriqi'in İtalyan kulübünden alacağı maaş da netleşti. Kosovalı golcünün Lazio'dan 2 milyon garanti ücret alacağı öğrenildi.

Spor

Fenerbahçe'nin imdadına Vedat Muric yetişecek

Açıklanan harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'nin imdanına Lazio'nun teklifi yetişti. İtalyan kulübü, Vedat için Fenerbahçe'ye 18 milyon Euro teklif etti. Fener rakamı artırmaya çalışıyor.

Spor

İngiliz Devleri Zeki Çelik'in peşinde!

2 yılda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Zeki Çelik'le Premier Lig ekipleri Everton, Leicester City ve Tottenham ilgileniyor. 23 yaşındaki Zeki'nin en ciddi talibi ise, Mourinho'nun takımı Tottenham.

Spor

Merih Demiral tarihe geçti!

Juventus üst üste 9. kez şampiyon oldu, Milli futbolcumuz Merih Demiral, Serie A'da şampiyonluk yaşayan ilk Türk futbolcu olarak tarihe geçti.