Güncel
31 Ekim 2020 Cumartesi

Netflix, David Beckham ile belgeseli için 172 milyon TL'ye anlaşma sağladı

Birçok futbol efsanesiyle ilgili belgesellere yer veren internet platformu Netfilx, bu kez de David Beckham'ın hayatını belgesel yapmaya hazırlanıyor.
Netflix, David Beckham ile belgeseli için 172 milyon TL'ye anlaşma sağladı
ABD merkezli yayıncılık devi Netflix, birbirinden ünlü isimlerle anlaşmaya devam ediyor. Yüzlerce özel film ve dizi içeriğiyle her gün yeni bir atılım yapan Netflix, Diego Armando Maradona ve Nicolas Anelka ardından rotayı bu kez de David Beckham'a çevirdi.
Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham'ın yaşamına odaklanacak bir proje yapmak isteyen Netflix, bu kapsamda adımlarını hızlandırdı. İngiliz basınında yer alan iddialara göre ABD'li şirket Beckham ailesiyle 16 milyon sterlin yaklaşık 172 milyon TL karşılığında anlaştı.

EŞİ VE ÇOCUKLARI DA PROJEDE YER ALACAK
45 yaşındaki Beckham'ın merkezde olacağı yapımda, ünlü futbolcunun Manchester United günlerinden uluslararası bir yıldıza dönüşmesine, satın aldığı Miami CF kulübünden özel yaşamına kadar pek çok detay yer alması bekleniyor. David'in yanı sıra, şarkıcılığın ardından bir moda ikonuna dönüşen eşi Victoria ve çocuklarının da projede büyük rol oynayacağı belirtiliyor.
İngiliz basınına konuşan çifte yakın bir kaynak, David ve Victoria'nın ilişkilerinin ilk dönemlerinin de ekrana gelebileceğini söylerken, 'David'in ailesindeki herkes inanılmaz bir arşivçi. Onu daha kariyerinin başında bir çocukken bile kayıt altına alıyorlardı. Tüm yerel gazete haberleri, okul kayıtları ve takım fotoğrafları… Yıllar boyunca bunları biriktirdiler' dedi.