Güncel
22 Temmuz 2020 Çarşamba

Murat'ın Pınar Gültekin ile ilgili sözlerine sert tepki!

Pınar Gültekin'le ilgili paylaşımından dolayı eleştiri oklarının hedefi olan Murat Övüç'e bir tepki de Yeşim Salkım'dan geldi.
Murat'ın Pınar Gültekin ile ilgili sözlerine sert tepki!
Eski sevgilisi tarafından vahşice öldürülen Pınar Gültekin ile ilgili skandal bir paylaşıma imza atan Murat Övüç'e en sert tepkiyi gösteren isimlerden biri de Yeşim Salkım oldu.

Yayınladığı videoda kadına şiddete karşı olduğunu belirten Murat Övüç, 'Ama kadınlar da kendilerini bir adım geri çekecek, ağızlarını tutacak' ifadelerini kullanıyor.

YEŞİM SALKIM YERDEN YERE VURDU
Övüç'ün bu çıkışını ağır bir dille eleştiren Yeşim Salkım, şu sözlere yer verdi: 'Bak @muratovucofficiall cinsel yönelimin beni hiç ilgilendirmez amaaaaaa eğer haddini aşıp da bize kadınlığı öğretmeye kalkarsan seni o takip eden ve arkanda olduğunu zannettiğin kadınlar da kurtaramaz. Sen ve senin gibiler bu ülke de kadının yerini konumlandıracak en son insanlarsınız. 'Kadın erkeğin bir adım gerisindedir' gibi kullandığın basiretsiz ve çirkin sözlerin yüzünden ve sen ve senin gibi malesef toplumu yanlış yönlendirenler yüzünden bugün bir genç bir kadın daha varilden ceset torbasına kondu. Haddinizi bilin! Ettiğiniz küfürlere ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Bence çünkü hiç bir bilinçli toplum sizi kıymetli bir yere koymaz. 2 kızım var ve senin haddine değil bizim nasıl yürüyeceğimiz. Sana bir psikolog tavsiyesi... @muratovucofficiall bu arada sayfamı bu video ile kirlettiğim için tüm aklı başında değerli takipçilerimden özür dilerim, itinayla kaldıracağım zamanı gelince.'

İşte Yeşim Salkım'ın o paylaşımı;





'BENİ HAKAN UZAN'A BENZETTİ HERHALDE'
Yeşim Salkım'a yanıt veren Murat Övünç de Salkım'ın eski eşi Hakan Uzan'ı kastederek, 'Beni tombul gördü Hakan Uzan'a benzetti herhalde. Size hiç yakıştıramadım. Sevdiğim saydığım bir insandınız. Beni hedef göstererek kadınlar gözünde linç edemediniz. Ayrıca bu ülkenin cumhurbaşkanına hakaret edemezsiniz. Sizi kınıyorum' dedi.

Güncel

Roma satıldı...

İtalya Serie A ekiplerinden Roma, ABD'li milyarder Dan Friedkin'e satıldı. Friedkin, kulüp için 591 milyon euro ödedi

Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hiroşima mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İkinci Dünya Savaşı'nda atom bombası atılan Hiroşima'nın 75. anma yıl dönümünde gönderdiği mesajda ¨Hiroşima, 'yanlışı tekrar etmeme' kararlılığımızın nişanesi olmalı.¨ ifadelerini kullandı

Güncel

Beyrut'taki patlama nasıl gerçekleşti?

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta meydana gelen patlamada 135 kişi hayatını kaybederken, 5 bin kişi de yaralanmıştı. Beyrut Limanı'nda depolanan 2 bin 700 ton amonyum nitratın neden olduğu iddia edilen patlamaya ilişkin çok sayıda komplo teorisi ileri sürülüyo

Güncel

Evlilik vaadiyle 12 bin TL dolandırıldı

Diyarbakır'da önce 46 yıllık eşini, ardından 2011'de evlendiği ikinci eşini de geçen yıl kaybeden 92 yaşındaki Şemsettin Çetinkaya, üçüncü evliliğini yapmak için görüştüğü kimliği belirsiz kişilerce 'başlık parası' diye 12 bin lira dolandırıldı.