Yaşam
6 Temmuz 2018 Cuma

Muğla'da Masal Gibi Hint Düğünü

Bodrum'da lüks bir otelde 3 gün sürecek düğün için kiralanan uçakla Hindistan'dan 250 davetli geldi
Muğla'da Masal Gibi Hint Düğünü
Hindistanlı Gupta ve Agarwal aileleri, düğünlerini Muğla'nın Bodrum ilçesinde yapıyor.

Hindistan'ın en zengin ailelerinden oldukları belirtilen Anıl ve Micharu Gupta'nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal'ın kızları Harshita Agarwal, düğünlerini yapmak için Bodrum'u tercih etti.Hindistan'ın en zengin ailelerinden oldukları belirtilen Anıl ve Micharu Gupta'nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal'ın kızları Harshita Agarwal, düğünlerini yapmak için Bodrum'u tercih etti. İlçedeki lüks bir otelde organize edilen ve dün başlayan masalsı düğün, 3 gün sürecek. Düğün için Hindistan'dan 250 kişilik misafir grubuna, yaklaşık 300 kişiden oluşan özel ekibin hizmet vereceği bildirildi. ( Inventum Global /Esra Sur )

05.07.2018 Inventum Global /Esra Sur

1 / 5

İlçedeki lüks bir otelde organize edilen ve dün başlayan masalsı düğün, 3 gün sürecek.

Farklı etkinlikler ve sanatçılarla renklenen düğün için davetliler, Türk Hava Yolları'ndan (THY) özel olarak kiralanan uçak ile Hindistan'ın Bombay kentinden direkt uçuşla ilçeye geldi. Masal tadında gerçekleşen düğün, Hint basını tarafından da yakından takip ediliyor.

Düğün için Hindistan'dan 250 kişilik misafir grubuna, yaklaşık 300 kişiden oluşan özel ekip hizmet veriyor. - Ali Ballı(AA)
Yaşam

Uygun fiyatlı ehliyet

Hepimizin bildiği gibi herhangi bir vasıtayı kullanmanın gerekli koşulları vardır. Bunlardan en önemlisi kullandığınız vasıtaya uygun ehliyete sahip olmaktır.

Yaşam

Arabesk Müziğin Usta İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' dedi.