Mirgün Cabas'tan Türkiye'ye Dolar Tehdidi!
Güncel

Mirgün Cabas'tan Türkiye'ye Dolar Tehdidi!

İnternet Medya -
Yıllarca Türkiye'de kendini bağımsız gazeteci diye tanıtan Mirgün Cabas, küresel bir ekonomik saldırı altında olan Türkiye'yi dolar ile tehdit etti. Cabas, doların düşmesi karşılığında derhal Papaz Brunson, Osman Kavala, Enis Berberoğlu ve Demirtaş gibi a

Türkiye'ye düzenlenen ekonomik saldırının hedefini terör destekçisi Mirgün Cabas itiraf etti. Cabas, doların düşmesi için sadece papaz Brunson'ın değil, diğer ajanların ve üst akıl tetikçilerinin de serbest bırakılmasını istedi.

TETİKÇİLERİN SÖZCÜLÜĞÜNE SOYUNDU

Cabas, Batı'nın ağzıyla konuşup, ajanların, teröristlerin, tetikçilerin serbest bırakılmasını istedi. Savcı Selim Kiraz'ı öldüren DHKP-C'lilere kol kanat geren, Beşiktaş saldırısı sonrası Türkiye'yi 'güvensiz ülke' ilan eden tetikçi Cabas, bu kez ekonomik saldırı sonrası sahneye çıktı. Sözcülüğünü yaptığı küresel sermaye ve ABD'nin, 'pazarlık şartlarını' Twitter'dan sıraladı. Dolardaki artışın nedeninin siyasi olduğunu bir kez daha gözler önüne seren Cabas, papaz Bronson'ın ABD'ye iade edilmesinin 'yetmeyeceğini' söyledi.

KÜRESEL PLANLARI AÇIK ETTİ

Açık açık 'Osman , Enis Berberoğlu ve serbest bırakılmadan' ekonomik saldırının durmayacağını duyurdu. Cabas, 'Doların düşmesini istiyorsanız papazı bıraktığınız gün Osman 'yı, Enis Berberoğlu'nu, Demirtaş'ı ve diğerlerini de bırakın' diyerek üst aklın Türkiye üzerindeki hesaplarını açık etti.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.