Medya

Asker dizileri fikri nereden çıktı?

TV ekranlarının yeni asker dizileri Söz, İsimsizler, Savaşçı fikri nereden çıktı. Yeni sezonun başlaması ile birlikte yayın hayatına başlayan asker diziler şuanda izlenme rekorları kırıyor.

Medya

İlker Yücel tahliye edildi

Iğdır'da gözaltına alınıp, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilen Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İlker Yücel tahliye edildi

Medya

RTÜK'ten uydu kanallarına tarihi ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), arkadaş bulma yayınları ve gıda takviyesi gibi ürünlerin satışını gerçekleştiren 49 uydu kanalına tarihinin en ağır cezalarını verdi.

Medya

RTÜK, TRT için 3 ismi belirledi

RTÜK, TRT Genel Müdürlüğü için TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren, Yrd. Doç. Dr. Süleyman Ergüner ve Prof. Dr. Erdoğan Pazarbaşı'nın isimlerini Başbakanlığa bildirdi.

Medya

Yonca Kaleli savcılığa teslim oldu

Sözcü Gazetesi'nin bazı yöneticileri hakkında başlatılan soruşturma çerçevesinde her yerde aranan gazetenin mali işler müdürü Yonca Kaleli savcılığa teslim oldu.

Medya

'12 yıl' sıkıntısı kalmadı

TRT Genel Müdürü Şenol Göka'nın geçen hafta sürpriz bir şekilde istifa etmesinin ardından Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yeni genel müdürün atanma sürecini başlattı.