Medya

Nevşin Mengü'nün işine son verildi!

CNN Türk ekranlarında yayınlanan haber bültenini sunan Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trump'la görüşmesini "girdisi çıktısı 23 dakika sürdü" olarak anlatmasının ardından kanal yönetimi Mengü'nün işine tamamen son verdi.

Medya

Mehmet Ali Erbil tacizden kovulduğu iddiasına yanıt verdi!

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in hakkında taciz iddiasıyla, Star TV'de yayınlanan Türk Malı'nın yapımcısı Süreç Film tarafından kovulduğunun öne sürülmesinin ardından Instagram hesabından gerçekleştirdiği yayınla kovulduğu iddiasını yanıt verdi.

Medya

FIFA 18 için demo sürümü çıktı!

Futbol oyunları arasında yıllardır birinciliğini koruyan FIFA'nın yeni oyunu olan FIFA 18 için demo sürümü yayınlandı. İşte FIFA 18 demo sürümü ve FIFA 18 sistem gereksinimleri...

Medya

Sözcü'nün haberine yalanlama

Sözcü Gazetesinin "AKP'li başkanın Atatürk panosu büyük tepki çekti" başlıklı haberi Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal tarafından yalanlandı.

Medya

RTÜK'ten 'evlilik programları' ile ilgili açıklama

RTÜK İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkan Yardımcısı Ellialtı, "Yayıncılarımızla görüştük. Özellikle evlilik programı yayınlayan kanallarla. Yayıncılarımızla görüştüğümüz kadarıyla bu dönem evlilik programları olmayacak." dedi.

Medya

FETÖ'nün medya ayağına operasyon

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ'nün medya yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ByLock kullandığı tespit edilen 35 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi

Medya

TMSF'den medya varlıkları satışı

Kanaltürk TV, Bugün TV ve Millet gazetelerinden Fon'a devredilen aktüel kameralar, makine ve teçhizatlar ile demirbaşlar 9 milyon 122 bin lira muhammen bedelle satışa çıkarıldı.

Medya

RTÜK'ten 'ağır şaka'ya para cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), FOX TV'de yayınlanan "İlk Buluşma" adlı şaka programında insan onuruna aykırı şakalara yer verilmesi sebebiyle kanala para cezası kesti.

Medya

Nevzat Çiçek yayını terk etti

CNN Türk'te Şirin Payzın'ın Ne Oluyor programına konuk olan gazeteci Nevzat Çiçek, Elif Dördüncü Aydemir ile müftüye resmi nikah yetkisini tartışırken çok sinirlendi.