Medya
15 Şubat 2021 Pazartesi

Koronavirüsü yakalanan Demet Akalın: Virüsü Uludağ'da kaptık

Hayat arkadaşı Okan Kurt ile koronavirüse yakalanan ve tedavileri evde devam eden Demet Akalın, virüsü nereden kaptıklarını söyledi. Akalın, "Uludağ tatilinden kaptık" ifadelerini kullandı.
Koronavirüsü yakalanan Demet Akalın: Virüsü Uludağ'da kaptık
Koronavirüse yakalanan Demet Akalın ve Okan Kurt, tedaviye evde devam ediyor. Sağlık durumları hakkında bilgi veren Akalın, 'Ben iyiyim, şükür ayaktayım. Sadece hafif bir boğaz ağrım var, o kadar. Okan'ın ciğerlerine inmiş. Parmak kadar bölge, belli. Ama ağır geçirmiyor, kötü hissetmiyor kendisini' dedi.

'BAKICIDAN ŞÜPHELENDİK AMA DAĞDAN KAPMIŞIZ'
Ünlü şarkıcı, virüsü ne zaman ve nerede kaptıkları sorusuna ise ' Uludağ'a tatile gittik. Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. İnsan erken söylemez mi, ne cahillik! Sonuçta oteldeyken kapalı ortamda bir arada bulunduk. Evdeki bakıcı da öksürüyordu, önce ondan olabilir mi diye düşündük. Test yaptırdı, sonucu negatif çıktı. Bakıcıdan olmadığına göre dağda kaptık' cevabını verdi.

ULUDAĞ'A GİDİYORUM DİYE LİNÇ ETMEYİN'
Demet Akalın, Uludağ tatili öncesi Twitter sayfasından takipçilerine şöyle seslenmişti: 'Ben hafta sonu gideceğim Uludağ'a. Hiç linç etmeyin. Belki konser falan alırım.'

Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin