Teknoloji
25 Mayıs 2021 Salı

Konya'nın Enerjisi Türkiye'yi Aydınlatıyor..

Konya Enerji Zirvesi 3-4-5 Haziran 2021 tarihleri arasında 'Konya'nın Enerjisi Türkiye'yi Aydınlatıyor' teması ile Konya Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleşiyor..
Konya'nın Enerjisi Türkiye'yi Aydınlatıyor..
Kalyon Enerji Ana sponsorluğunda Mimarlar ve Mühendisler Grubu Konya Şubesi ve Kaskon Fuarcılık işbirliğinde gerçekleşecek olan fuar kapsamında ziyaretciler, enerji alanında çalışan bilim insanları, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileriyle tanışabilecek, zirve programları çerçevesinde bu alandaki tüm yenilikleri takip edebileceklerdir. Fuarı kapsamında enerji verimliliği politikaları, sanayide enerji yönetimi, bölgesel güneş ve rüzgar enerji yatırımları ve bu yatırımların geleceği, temiz enerji teknolojileri, lisanssız enerji üretiminde yeni dönem, enerji hukukunda yeni düzenlemeler gibi konulardan bahsedilecektir. Konya Enerji Fuarının ilgi çeken noktası ise Porsche (Taycan), Tesla 3, Hyundai Kano ve Renault Zeo gibi önemli bir çok markanın elektrikli arabalarının ziyaretçilerle buluşacak olması.

Gerçkeleşecek olan fuar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için www.konyaenerjifuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı başlıyor

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, bu yıl 9-12 Haziran tarihleri arasında ATO Congresium'da gerçekleşecek. Fuar, tüm sektörlerdeki son teknoloji ürünleri ziyaretçiler ile buluşturacak.

Teknoloji

Apple, iOS 15'i tanıttı!

Apple'ın her yıl düzenlediği Dünya Geliştiriciler Konferansı'nda iOS 15 tanıtıldı. iOS 15 ile gelen özellikler arasında Android ve Windows kullanıcıları FaceTime aramalarına katılabilecek olması da var.

Teknoloji

Twitter'ın yeni özelliği

Twitter'la ilgili bilgileri önceden kamuoyuyla paylaşmasıyla bilinen "Jane Manchun Wong" hesabından son olarak super follow'la ilgili detaylar geldi. İşte Twitter'ın sene başında tanıttığı super follow özelliğiyle iligli merak edilen detaylar...