Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?

Kim kimdir?

Adnan Kaşıkçı kimdir?

Londra'da hayatını kaybeden Adnan Kaşıkçı kimdir, ne iş yapıyordu, kaç yaşındaydı, Türkiye'de neler yapıyordu? İşte Adnan Kaşıkçı'yla ilgili merak edilen her şey burada..

Kim kimdir?

Arda Turan kimdir?

Türk futbolunun son dönemlerde yetiştirmiş olduğu ve başarısıyla İspanya'da Bercelona forma giyen futbolcumuz Arda Turan kimdir, memleketi neresi, şuan kaç yaşında? İşte Arda Turan ile ilgili merak edilenler..

Kim kimdir?

Kadir Demirel kimdir?

Kısa bir süre önce hayatını kaybeden Hasan Karakaya'nın yerine getirilen Kadir Demirel kimdir, daha önce hangi gazetelerde çalıştı? İşte Kadir Demirel'le ilgili merak edilenler..

Kim kimdir?

Mustafa Ceceli kimdir?

Şarkılarıyla adeta kendine hayran bırakan Mustafa Ceceli kimdir? Yakışıklı sanatçı Mustafa Ceceli aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte biyografisi ve hayatı

Kim kimdir?

Enes Özdemir kimdir?

Enes Özdemir kimdir, memleketi neresi, ne iş yapar? İşte Enes Özdemir'le ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik..

Kim kimdir?

Akif Emre kimdir?

Yeni Şafak Gazetesi yazarı Akif Emre kimdir, kaç yaşındaydı, nereliydi? İşte Akif Emre'yle ilgili merak edilenler..

Kim kimdir?

Murat Kosova kimdir?

Fenerbahçe-Olympiakos maçına damgasını vuran isim Murat Kosova kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? İşte sosyal medyanın gündemine oturan Murat Kosova ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledi.

Kim kimdir?

Serpil Kemalbay kimdir?

HDP 3. Olağanüstü Kongresi'nde milletvekilliği ve parti üyeliği düşürülen Figen Yüksekdağ'ın yerine eş genel başkan seçilen Serpil Kemal Bay kimdir, memlekete neresi, ne mezunu, hangi ilin vekili? İşte Serpil Kemabay'ın merak edilen biyogarfisi..

Kim kimdir?

Burak Akbay kimdir?

Sözcü Gazetesi'nin sahibi Burak Akbay kimdir, nereli, gazetecilik dışında ne işle uğraşıyor, kaç yaşında? İşte Burak Akbay'la ilgili tüm merak edilenler burada..

Kim kimdir?

Payidar Tüfekçioğlu kimdir?

Tüm Türkiye'nin büyük bir beğeniyle takip ettiği Kurtlar Vadisi Pusu ve Yunus Emre dizilerinde oynayan Payidar Tüfekçioğlu kimdir, kaç yaşındaydı, neden hayatını kaybetti? İşte Payidar Tüfekçioğlu ile ilgili tüm merak edilenler..

Kim kimdir?

Atalay Demirci kimdir?

Hakan Şükür ve Enes Kanter'le yazışmaları ortaya çıkan ve gündeme gelen Atalay Demirci kimdir? Gülen ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle tutuklanan Atalay Demirci aslen nerelidir ve Atalay Demirci kaç yaşındadır? İşte biyografisi

Kim kimdir?

Nil Çakırca kimdir?

Türkiye'nin konuştuğu dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olan Harvard'ı yüzde 100 burslu kazanan Nil Çakırca kimdir, kaç yaşında, ne okuyacak? İşte Çakırca'yla ilgili tüm merak edilenler..

Kim kimdir?

Neslihan Demir Güler kimdir?

Türkiye'nin köklü voleybol takımlarından biri olan Galatasaray Kadın Voleybol Takımının yeni transferi Neslihan Demir Güler kimdir,kaç yaşında, memleketi neresi? İşte Neslihan Demir Güler'in biyorafisi..

Kim kimdir?

Donald Trump kimdir?

Donald Trump artık Amerika'nın yeni başkanı. Vatandaşlar ise Donald Trump hakkında bilinmeyenleri merak ediyor. Yaşı, yazdığı kitapları ve kaç yaşında olduğunu hazırladık. Donald Trump kısaca kimdir?

Kim kimdir?

İbrahim Eren kimdir?

Kısa bir süre önce Şenol Göka'nın istifasının ardından boşalan TRT Genel Müdürlüğü'ne İbrahim Eren kimdir, memleketi neresi, daha önce hangi kurumlarda çalıştı? İşte İbrahim Eren'le ilgili tüm merak edilenler burada..

Kim kimdir?

Fatih Portakal kimdir?

Fox TV Ana haber sunucusu Fatih Portakal kimdir? Yaptığı skandal açıklamalarla gündeme gelen Fatih Portakal aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte biyografisi

Kim kimdir?

Yavuz Dizdar kimdir?

Yavuz Dizdar kimdir, ne iş yapıyor, mesleği ne, kaç yaşında, memleketi neresi? İşte Yavuz Dizdar'la ilgili tüm merak edilenler burada..

Kim kimdir?

Mustafa Armağan kimdir?

TV NET isimli kanalda Derin Tarih isimli programın sunucusu olan Mustafa Armağan kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında, nereli? İşte Mustafa Armağan'la ilgili tüm detaylar..

Kim kimdir?

Nursel Aydoğan kimdir?

Milletvekilliği düşürülen HDP Milletvekili Nursel Aydoğan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor neden tutuklandı? İşte detaylar..

Kim kimdir?

Selin Sayek Böke kimdir?

Fırat Kalkanı operasyonu ile ilgili yaptığı açıklama ile gündeme gelen Selin Sayek Böke kimdir? CHP Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte biyografisi..

Kim kimdir?

Emre Uslu kimdir?

Eski Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu kimdir? FETÖ firarisi olan ve ABD'de yaşayan Emre Uslu aslen nerelidir? İşte Uslu'nun biyografisi

Kim kimdir?

Abdullah Gül kimdir?

Türkiye Cumhuriyeti 11. Cumhurbaşkanı olan Abdullah Gül kimdir? Başarılı siyaset adamı Abdullah Gül kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? İşte Abdullah Gül'ün biyografisi ve hayatı..

Kim kimdir?

Mevlüt Mert Altıntaş kimdir?

Ankara'da Rus Büyükelçi Andrey Karlov'u öldüren katil Mevlüt Mert Altıntaş kimdir? Çevik Kuvvet polisi Mevlüt Mert Altıntaş aslen nereli ve kaç yaşındadır?

Kim kimdir?

Fikri Sağlar kimdir?

Fikri Sağlar kimdir, son günlerde ismi CHP Genel Başkanlığı için geçen gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulunan Sağlar ne iş yapıyor, daha önce hangi partide siyaset yaptı, kaç yaşında? İşte Fikri Sağlar'la ilgili tüm merak edilenler..