Medya
26 Aralık 2018 Çarşamba

Kendisini Tehdit Eden Tanrıkulu'na Davet!

Turgay Güler, kendisini tehdit eden CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nu programına davet etti.
Kendisini Tehdit Eden Tanrıkulu'na Davet!
Sakarya Hendek'te öldürülen bir Kürt vatandaşın üzerinden PKK'lı trollerin başlattığı kaos kampanyasına attığı tweetlerle destek veren isimlerden biri de 'li eski milletvekili Sezgin Tanrıkulu idi.

SEZGİN TANRIKULU'NDAN TURGAY GÜLER'E TEHDİT

Güneş Gazetesi bu desteği manşetine hendek kalkışmasına da gönderme yaparak 'Bu da Sezgin'in Hendek'i' manşetini attı. Hendek kalkışmasında teröristleri savunan cenazelerine katılan Tanrıkulu gerçeği yüzüne vuran bu manşete çok kızdı. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler'i tehdit etti.

TURGAY GÜLER'DEN TANRIKULU'NA ÇAĞRI

Turgay Güler, Tanrıkulu'nun tehditleri üzerine sosyal medya hesabı üzerinden, 'Sayın Tanrıkulu yarın akşam saat 22'de Ülke Tv'de En Sıradışı 'na sizi davet ediyorum. Varsa medeni cesaretiniz, varsa söyleyecek sözünüz HADİ. Milyonlarca izleyicinin önünde tartışalım. Ben bugüne kadar sizinle ilgili söylediklerimi bir de yüzünüze söyleyeyim. Hadi' çağrısında bulundu.
Medya

Çukur dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında dört sezondur hız kesmeden yayın hayatına devam eden Çukur'un merakla beklenen final tarihi netleşti. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Mayıs ayının başında dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.