Medya
26 Aralık 2018 Çarşamba

Kendisini Tehdit Eden Tanrıkulu'na Davet!

Turgay Güler, kendisini tehdit eden CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nu programına davet etti.
Kendisini Tehdit Eden Tanrıkulu'na Davet!
Sakarya Hendek'te öldürülen bir Kürt vatandaşın üzerinden PKK'lı trollerin başlattığı kaos kampanyasına attığı tweetlerle destek veren isimlerden biri de 'li eski milletvekili Sezgin Tanrıkulu idi.

SEZGİN TANRIKULU'NDAN TURGAY GÜLER'E TEHDİT

Güneş Gazetesi bu desteği manşetine hendek kalkışmasına da gönderme yaparak 'Bu da Sezgin'in Hendek'i' manşetini attı. Hendek kalkışmasında teröristleri savunan cenazelerine katılan Tanrıkulu gerçeği yüzüne vuran bu manşete çok kızdı. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler'i tehdit etti.

TURGAY GÜLER'DEN TANRIKULU'NA ÇAĞRI

Turgay Güler, Tanrıkulu'nun tehditleri üzerine sosyal medya hesabı üzerinden, 'Sayın Tanrıkulu yarın akşam saat 22'de Ülke Tv'de En Sıradışı 'na sizi davet ediyorum. Varsa medeni cesaretiniz, varsa söyleyecek sözünüz HADİ. Milyonlarca izleyicinin önünde tartışalım. Ben bugüne kadar sizinle ilgili söylediklerimi bir de yüzünüze söyleyeyim. Hadi' çağrısında bulundu.
Medya

Defne Samyeli'ye büyük şok!

İş insanı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla oyuncu ve sunucu Defne Samyeli'yi icraya vererek haciz işlemleri başlattı.

Medya

Kurtlar Vadisi, Show TV'de yayınlanmayacak

Yeniden ekranlara dönecek olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı.

Medya

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' yayınlandı

Melis Fis'in ikinci teklisi 'Çek Vur' Reynmen'in kurmuş olduğu müzik şirketi Houze İstanbul etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klipte Reynmen'nin de bir sahnesi olması ve bu sahnede yönetmen rolünde izleyici karşısına geçmesi sevenlerinin

Medya

Cüneyt Arkın-Betül Arkın çiftinin set yorgunluğu

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından olan Cüneyt Arkın, yıllar sonra setlere geri döndü. Arkın, önceki gün çekim sonrası eşi Betül Arkın ile arabanın içinde uyurken çekildiği bir kareyi sosyal medya hesabından yayınladı

Medya

Oyuncu Berkay Ateş, Çukur dizisinden ayrıldı

Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümünde Mahsun karakterini oynayan Berkay Ateş diziye veda etti. Çukur dizisinin sosyal medya hesabından "Yine bekleriz Mahsun" paylaşımı yapılırken, oyuncu da "Sizinle olmak güzeldi" dedi.