Güncel
16 Şubat 2021 Salı

Kar ve tipi etkisini artırdı, 15 araç birbirine girdi!

Kırıkkale'de gece saatlerinde etkili olan kar yağışı sürücülerin işini zorlaştırdı. Olumsuz hava şartları nedeniyle 15 araç birbirine girdi.
Kar ve tipi etkisini artırdı, 15 araç birbirine girdi!
Kırıkkale'de gece saatlerinde kuvvetini arttıran yoğun kar ve tipi kısa sürede etkisini gösterdi. Kırıkkale- Kayseri kara yolunda meydana gelen zincirleme trafik kazasında; 3 tır, 1 tanker, 1 yolcu otobüsü, 1 kamyonet, 2 minibüs ve 6 otomobilde maddi hasar meydana geldi.ARAÇLAR KALDIRILDIKTAN SONRA YOL ULAŞIMA AÇILDI
Olay yerinde çok sayıda trafik polisi görev yaptı. Kayseri karayolu, 4 saatlik küreme ve tuzlama çalışmaları ve araçların kaldırılmasının ardından yeniden ulaşıma açıldı.EKİPLER ÇALIŞMALARINI SÜRDÜYOR
Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler, yolları ulaşıma açık tutmak için çalışmalarını sürdürüyor.Güncel

Kamuya tayinlerde mülakat kalkıyor!

İnsan Hakları Eylem Planı'na göre kamu görevine ilk defa yapılacak tayinlerde görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında mülakat kaldırılacak, tayinler yalnızca merkezi sınav sonuçlarına göre yapılacak.

Güncel

ABD'li gazeteden dikkat çeken analiz!

Koronavirüs salgınında önlemlerin artırılması ve aşılama sürecinin başlamasıyla birlikte dünya genelinde vaka sayısında bir düşüş görülüyor. Fakat New York Times'ın hazırladığı analizde, Türkiye vaka sayısının arttığı ülkelerden biri konumunda.