Spor
1 Mayıs 2021 Cumartesi

Juventus, Merih Demiral ve Ronaldo'yu satış listesine koydu

İtalyan ekibi Juventus, önümüzdeki sezon için Merih Demiral ve Cristiano Ronaldo'yu kadroda düşünmüyor.
Juventus, Merih Demiral ve Ronaldo'yu satış listesine koydu
Juventus'ta bir devir kapanıyor. Milli futbolcumuz ve Cristiano Ronaldo, önümüzdeki sezonun planları arasında yer almadı. Yüksek maliyeti sebebiyle 36 yaşındaki Cristiano Ronaldo ile ipler kopma noktasına geldi. Portekizli star da kariyerini Juventus'ta sürdürme taraftarı değil. Ancak şaşırtıcı karar ise Merih'te oldu.

SAKATLIKLAR VE DÜŞÜŞ
5 Temmuz 2019'da 18 milyon euroya Sassuolo'dan transfer edilen Merih, bu sezon eski görüntüsünden biraz uzak kaldı. Yaşadığı peş peşe sakatlıklar Merih'in oyununu etkiledi. Merih ligde 14 karşılaşmada oynadı, 914 dakika süre aldı. Everton, Merih için ısrarcı, teklifleri ise 30 milyon euro. Juventus bunu kabul etme niyetinde. Ama Merih'in Everton'ı tercih edip etmeyeceği merak konusu oldu

Spor

Fazıl Say maç sonu isyan etti

Fenerbahçeliliğiyle bilinen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın maç sonu yaptığı paylaşımlar sosyal medyaya damga vurdu. Takıma isyan eden Say, "Kaç milyon Fenerbahçeliyiz dostlar? 35 milyon? Kaç yıllık çile bu? Siz söyleyin?" ifadelerini kullandı.

Spor

Joachim Löw geliyor! İlk görüşme gerçekleşti

Fenerbahçe sezon sonu şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Erol Bulut ile yolları ayıracak. Başkan Ali Koç ve ekibi Erol Bulut'un yerine geçtiğimiz hafta Alman Milli Takımı'nı bırakacağını açıklayan Joachim Löw'ü getirmeyi planlıyor.