Güncel
22 Temmuz 2020 Çarşamba

İBB Nutuk satmaya başladı... Fiyatı görenler şaştı kaldı!

İBB'ye bağlı İstanbul Kitapçısı, Nutuk'tan alıntılar yaparak bastırdığı "Hatıratlarla Karşılaştırmalı Nutuk" kitabını 135 liradan satışa sundu. Konuyla ilgili sosyal medyada "Ekrem İmamoğlu, Yılmaz Özdil'e rakip oldu" şeklinde yorumlar yapılıyor.
İBB Nutuk satmaya başladı... Fiyatı görenler şaştı kaldı!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Kitapçısı'nın Mustafa Kemal Atatürk'ün yazdığı Nutuk'tan alıntılar yaparak bastırdığı 'Hatıratlarla Karşılaştırmalı Nutuk' kitabını 135 liradan satışa sunuldu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
İBB tarafından kitabın 135 liradan satışa sunulması sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Birçok kişi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik eleştiriler yönelterek 'İstanbullu senden hizmet bekliyor', 'Mustafa Kemal Atatürk'ün yazdığı Nutuk üzerinden birçok CHP'li yazardan sonra İBB de para kazanmaya karar verdi', 'İBB'nin durumu o kadar mı kötü ya?', 'İmamoğlu, Yılmaz Özdil'e rakip oldu' şeklinde yorumlar yaptı.Güncel

İnce'den parti kurma iddiasına yanıt!

CHP'li İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar" dedi

Güncel

Fotoğraflarla Dünyaya gözdağı!

Milli Savunma Bakanlığı, Azerbaycan-Türkiye Fiili Atışlı Ortak/Müşterek Tabur Görev Kuvveti Tatbikatı hazırlıkları kapsamında atışsız tatbikat provaları yapıldığını açıkladı.